שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
בורסת ת"א

אפליי של לניר גייסה 14.1 מיליון שקל

הקצאת המניות נעשתה על פי מחיר של 75 אגורות למניה, נמוך ממחירה בבורסה שעומד על 1.2 שקלים; בין הרוכשות - הפניקס וילין לפידות

גולן חזני 15:2911.09.13
חברת אפליישבשליטת נועם לניר גייסה 14.1 מיליון שקל בהקצאת מניות שביצעה למשקיעים. הפניקס וילין לפידות רכשו מניות בהנפקה והפכו לבעלי עניין בחברה.

 

ההקצאה בוצעה במחיר של 75 אג' למניה, נמוך מהמחיר הבבורסה שעמד על 1.2 שקלים. שני הגופים המוסדיים מצטרפים למיטב-דש שמכרה בחודש מאי האחרון את השליטה בשלד ללניר ולקבוצת משקיעים.

מה דעתך על מניית אפליי:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה

 

מיטב-דש מכרה לקבוצת משקיעים בראשות לניר 82.5% מהשלד הבורסאי, תמורת 10 מיליון שקל שהוזרמו לחברה המחזיקה בשלד, בשם בסט פיול.

 

לניר יצק לשלד חברה העוסקת בפיתוח והפצת אפליקציות מובייל, ושינה את שמה לאפליי. לאחר השלמת העסקה נותרו בידי מיטב-דש 7.5% ממניות החברה, וללניר 59.4% מהמניות. 10% מהמניות נותרו בידי הציבור. זאת לפני ההקצאה היום.

 

נועם לניר נועם לניר צילום: אוראל כהן

 

בבילוןשבשליטת לניר, סיימה את הרבעון השני עם עלייה של 3% בהכנסות ל-159 מיליון שקל. הרווח הנקי הסתכם בכ-40 מיליון שקל, עלייה של 74% לעומת 23 מיליון שקל ברבעון המקביל. לפני שבועיים דיווחה החברה על כוונתה להתמזג עם איירון סורס בעסקה שעשוייה ליצור ענקית חדשה בשווי של 1.3-1.2 מיליארד דולר.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x