$
בורסת ת"א

פרסום ראשון

מפלה נוספת למחזיקי האג"ח של אי.די.בי: הסכמי דנקנר וגרנובסקי לא ייחשפו בדחיפות

השופט איתן אורנשטיין דחה את בקשת מחזיקי האג"ח של אי.די.בי ובה דרשו לחשוף באופן מיידי את ההסכמים של נוחי דנקנר והמשקיע בחברה, אלכסנדר גרנובסקי. אורנשטיין העניק לחברה 3 שבועות להגשת התשובות

גולן חזני 18:0101.09.13

דרישת מחזיקי האג"ח בראשות היועץ המשפטי עו"ד נועם שרון, שהוגשה ביום שישי לבית המשפט להורות למשקיע אלכסנדר גרנובסקי וקבוצת נץ, לחשוף את ההסכמים שלהם עם נוחי דנקנר לשליטה בחברה לא התקבלה.

 

מחזיקי האג"ח פנו לבית המשפט לאחר שפנו לעו"ד ישראל שמעונוב (נציגו של המשקיע גרנובסקי) בבקשה לקבל את נוסחי ההסכם וכן את רשימת המשקיעים שהעמידו לדנקנר את 70 מיליון השקלים ונענו בשלילה.

 

השופט איתן אורנשטיין פסק כי אי.די.בי לא תידרש לחשוף את ההסכמים באופן מיידי ותוכל להגיש את התשובות למחזיקי האג"ח עד ל-29 בספטמבר, כלומר בעוד קצת פחות מחודש. המשמעות היא כי השופט איננו רואה חשיבות גדולה מדי בדרישה שהוגשה, ורומז לצדדים לשבת למו"מ. מדובר בעיקר במחזיקי האג"ח שעד כה מתעקשים להיצמד לאדוארדו אלשטיין.

 

השופט איתן אורנשטיין. אינו רואה חשיבות גדולה בדרישת מחזיקי האג"ח השופט איתן אורנשטיין. אינו רואה חשיבות גדולה בדרישת מחזיקי האג"ח צילום: אוראל כהן

 

אחד המעורבים במו"מ מצד המחזיקים אמר ל"כלכליסט" כי מסתמנת בעיה בניהול המשבר מצד היועץ המשפטי של הנציגות, עו"ד שרון וכי הוא מתחיל לאבד את האמון בקו שהוא מתווה. נושא זה עשוי לעלות באחת הישיבות הקרובות של הנציגות.

 

בשבוע שעבר קבע השופט איתן אורנשטיין כי אי.די.בי תקבל חודשיים נוספים כדי להגיע להסדר מול הנציגות, כשבתקופה זו ינסו המחזיקים לקיים מעין מכרז למכירת החברה. עד כה לא הגיעו הצעות אטרקטיביות מצד גורמים חדשים.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x