$
בורסת ת"א

פרסום ראשון

וואלי טלקום תשלם לפחות 21 מיליון שקל על נכסי אלווריון

כך עולה ממסמכים שהוגשו לבית המשפט ; נושי אלווריון ישארו עם אחזקה של 10%-15% מהחברה

ניר צליק 14:1329.08.13

וואלי טלקום, שהגישה הצעה לרכישת אלווריון בתמורה ל-3.8 מיליון דולר, העלתה את הצעתה ללפחות 21 מיליון שקל אחרי תהליך התמחור. כך עולה ממסמכים שהוגשו לבית המשפט היום.  

 

על פי ההצעה המקורית, היתה אמורה וואלי טלקום לשלם באופן מיידי 1.5 מיליון דולר ובהמשך 1.8 מיליון דולר נוספים, כאשר בנוסף היתה אמורה החברה לשלם כחצי מיליון דולר עבור השקעה במניות אלווריון.

 

כעת, אחרי הליך התמחור שנערך בין וואלי טלקום לסיגמא ווייב, שאף היא הגישה הצעה לרכישת אלווריון, התחייבה וואלי טלקום לשלם תשלום של לפחות 21 מיליון שקל בתמורה לחברה, כאשר בהמשך עשויה וואלי טלקום להוסיף כספים נוספים, בהתאם למכירת נכסים של אלווריון או למכירת מלאים קיימים של החברה. בנוסף, ישארו נושי אלווריון עם אחזקה של 10%-15% מהחברה.

 

על פי המתווה הקודם שהוגש לבית המשפט היתה אמורה וואלי טלקום לשלם בסופו של דבר עבור אלווריון כ-6.3 מיליון דולר, בהתאם למכירת נכסים והסדר חוב עם נושי החברה, כאשר כעת הצליח כונס הנכסים, רו"ח יואב כפיר, להבטיח תשלום מוקדם יותר ובהיקף גבוה יותר, כאשר בעתיד עשויה כאמור קופת הכינוס לקבל כספים נוספים בהתאם למכירת מלאי ומכירת פטנטים.

 

 

אלווריון אלווריון צילום: אביגיל עוזי

 

לאלווריון יש חובות של מעל ל-20 מיליון דולר לנושיה השונים, ביניהם סיליקון ואלי בנק, ר.ה טרכנולוגיות ועובדי החברה, כאשר נושי החברה המובטחים יקבלו את מלוא חובם ואילו הנושים הבלתי מובטחים היו אמורים לקבל על פי ההצעה הקודמת 10%-14% מחובם.

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x