$
בורסת ת"א

גילת רשמה ירידה של 6% בהכנסות הרבעון ל-80.2 מיליון דולר

מנכ"ל גילת: "בחטיבה הביטחונית הרגשנו ברבעון זה את השפעת הקיצוצים בתקציב וההאטה ברכישות בארה"ב"

ניר צליק 18:2814.08.13

 

מה דעתך על מניית גילת:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה

גילת, יצרנית מערכות העברת התקשורת באמצעות לויין, סיימה את הרבעון השני עם הכנסות שהסתכמו ב-80.2 מיליון דולר לעומת 85.3 מיליון דולר ברבעון המקביל.

 

 

 

ההפסד המתואם הסתכם ב-1.9 מיליון דולר לעומת רווח של 3.2 מיליון דולר ברבעון המקביל. ברבעון השני של 2013 הסתכם ה-EBITDA ב-5.4 מיליון דולר, המהווה שיעור של 6.8% מהכנסות החברה, בהשוואה ל-5.1 מיליון דולר ברבעון הראשון של 2013 ו-8.6 מיליון דולר ברבעון המקביל אשתקד.

 

"ברבעון השני הצלחנו לקדם את כלל עסקי החברה, בעיקר בכל הקשור לפעילות החטיבה המסחרית, כפי שבא לידי ביטוי בזכייה בלקוחות חדשים, בביצוע מתמשך של פרויקטים קיימים, ובהסכם שיתוף פעולה חשוב עם טאיקום (THAICOM)", אמר ארז ענתבי, מנכ"ל גילת. "בחטיבה הביטחונית, על אף שהרגשנו ברבעון זה את השפעת הקיצוצים בתקציב וההאטה ברכישות בארה"ב, אנו מאמינים מאוד בתחזיותינו לטווח הרחוק ובאופי האסטרטגי של התוכניות המובילות שאליהן אנחנו מכוונים".

 

 

גילת לוויינים גילת לוויינים צילום: צביקה טישלר

  

"במבט קדימה לקראת המחצית השנייה של 2013 ומעבר לה, אנו ממשיכים להתמקד ביעדים האסטרטגיים ארוכי הטווח של אספקת מוצרים ופתרונות המאפשרים גישה לאינטרנט בפס רחב באמצעות רשתות לווין וביישומים להעברת תקשורת תוך כדי תנועה. אנו מאמינים שמנועי צמיחה אלו יספקו לחברה בסיס איתן לצמיחה בשנים הבאות". הוסיף ענתבי.

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x