שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
שוקי חו"ל

טבע ופריגו משיקות גרסה גנרית משותפת ל-Temodar

תרופת המקור למטופלים בהקרנות רשמה מכירות שנתיות של כ-423 מיליון דולר בארה"ב; טבע תייצר, תשווק ותפיץ את המוצר בארה"ב, ועלות המוצר ורווחיו יתחלקו שווה בשווה בין שתי החברות

מיקי גרינפלד 16:2212.08.13

טבעו פריגו הודיעו היום על השקת משותפת של הגירסה הגנרית ל-Temodar (טמוזולומיד). טבע תייצר, תשווק ותפיץ את המוצר בארה"ב, ועלות המוצר ורווחיו בארה"ב יתחלקו שווה בשווה בין שתי החברות.

 

טבע הייתה הראשונה להגיש בקשה לשיווק התרופה הגנרית, ועל כן היא זכאית ל-180 ימי בלעדיות בשוק האמריקאי. תרופת המקור רשמה מכירות שנתיות של כ-423 מיליון דולר בארה"ב, על פי נתוני 2012.

 

ג'רמי לוין מנכ"ל טבע ג'רמי לוין מנכ"ל טבע
 

תרופת המקור Temodar (והגרסה הגנרית) מיועדת לטיפול במבוגרים שקיבלו אבחנה חדשה של סרטן מסוג גליובלסטומה רב-צורנית (Glioblastoma multiforme)בשילוב עם טיפול בהקרנות ולאחר מכן כטיפול תחזוקתי.

 

יו"ר נשיא ומנכ"ל פריגו, ג'וזף פאפא, אמר כי "ההשקה הבלעדית של המוצר, בשיתוף עם טבע, היא דוגמה נוספת להתמקדותנו בייצור חומרי גלם פעילים מורכבים. אנו שמחים להציע מוצר חשוב זה למטופלים בארה"ב".

מה דעתך על מניית טבע:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה
מה חושבים הגולשים ?
     
63% 11% 26%

 

"אנו מרוצים מההזדמנות לשתף פעולה עם פריגו ולהציע למטופלנו אלטרנטיבה לתרופה חשובה זו. ההשקה מעידה על המחויבות של טבע להמשיך ולאתר הזדמנויות להגשה ראשונה ולהגביר את ערך סל המוצרים שלנו על ידי התמקדות בשווקים עם שולי רווח גבוהים ותחרות נמוכה," אמר אלן אוברמן, נשיא ומנכ"ל תחום הגנריקה בטבע אמריקה.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x