$
בורסת ת"א

מפעל העצמות של בונוס קורם עור וגידים: יחל בייצור בעוד כחודשיים

חברת א.ד. הנדסת חדרים נקיים נבחרה להקים את החדר הנקי של החברה; בונוס ביוגרופ נסחרת בשווי שוק של 45 מיליון שקל

גיא בן סימון 11:5012.05.13

חברת בונוס ביוגרופ, העוסקת בתחום תאי הגזע והנדסת רקמות, הודיעה היום (א') לבורסה כי ביולי הקרוב תחל החברה בהפעלה סדירה של מרכז הייצור הראשון שלה לעצמות אנושיות.

מהודעת החברה עולה כי הדירקטוריון וועדת הביקורת בחנו והשוו הצעות של מספר חברות להקמת החדרים הנקיים לטובת הייצור. ההצעה שנבחרה היא של חברת א.ד. הנדסת חדרים נקיים בע"מ בראשות גיל שפירא. עלות ההקמה של הצעה זו שנתקבלה הינה נמוכה בשליש מהעלות שנדרשה בהצעה האחרת שהוגשה לבונוס ביוגרופ.

 

בונוס ביוגרופ בונוס ביוגרופ

 

תשלובת המתקנים תפעל בשטח של 750 מ"ר בפארק מת"מ (מרכז תעשיות מדע) שבחיפה. במקום יופעלו שלושה אגפים: מרכז לייצור שתלי עצם, מרכז מחקר ופיתוח ומטה הנהלה שממנו תפקח החברה גם על מרכז הפיתוח של החברה בארה"ב. מרכז ייצור השתלים יאפשר השתלת עצם אנושית חיה בהזמנה מראש ובהתאמה אישית להשלמת חסרים בעצמות הגפיים או בעצמות הראש והפנים, כולל הפה והלסתות.

 

תהליך הייצור של שתלי העצם יתחיל מחוץ למרכז הייצור של החברה, בחדר טיפולים שבמרפאה או במרכז רפואי, באמצעות שאיבה במזרק, בו תילקח כמות קטנה של רקמת שומן ודגימת דם מגופו של המטופל.

מה דעתך על מניית בונוס ביוגרופ:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה

 

הדגימות יועברו אל מרכז הייצור של בונוס ביוגרופ, בו יפיקו תאי גזע בוגרים מרקמת השומן. לאחר התרבות והתמיינות של תאי הגזע, ייזרעו התאים השונים הנדרשים לשם גידול העצם על גבי פיגום, אשר יוכן מראש בהתאמה אישית עבור המטופל, לפי צורת החסר בעצם שלו.

 

כעבור כחודש, יתקבל במרכז הייצור, שתל עצם אנושית חיה, מוכן להשתלה בגופו של המטופל אשר ממנו נלקחו הדגימות. שתל העצם, יועבר ממרכז הייצור של החברה אל המרכז הרפואי בו תתבצע ההשתלה במטופל.

 

בונוס ביוגרופ, בניהולו של שי מרצקי, נסחרת בבורסה של תל אביב בשווי שוק של 45 מיליון שקל. גיל שפירא, שבבעלותו החברה שנבחרה להקים את החדר הנקי, משמש כדירקטור בבונוס ביוגרופ.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x