שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
בורסת ת"א

דניה סיבוס משקיעה בדיור להשכרה בניו יורק: תבנה שני פרויקטים ב-44 מיליון שקל

כמו כן, חתמה החברה בת של אפריקה ישראל עם חברת HAP האמריקאית בבעלות אנשי עסקים ישראלים על הסכם עקרוני לביצוע ארבעה פרוייקטים נוספים בעיר

שי סלינס 09:3322.04.13

דניה סיבוס, זרועה הבנייה והתשתיות של אפריקה ישראל, הודיעה היום (ב') כי החליטה להיכנס לפעילות קבלנית בארה"ב באמצעות החברה בת, דניה ארה"ב.

 

בשלב הראשוני חתמה דניה ארה"ב על הסכם לבניית שני פרויקטים לצרכי מגורים המיועדים להשכרה בניו יורק בהיקף כולל של 12 מיליון דולר (כ-44 מיליון שקל). כמו כן, חתמה החברה עם HAP Investments האמריקאית בבעלות אנשי העסקים הישראלים ערן פולק, אמיר חסיד וניר אמזל, על אישור עקרוני לביצוע ארבעה פרוייקטים נוספים של בעיר, בעיקר למגורים.

 

דניה תבנה עבור HAP את פרויקט המגורים HAP TWO ברחוב 120 פינת שדרה 2 שכולל 30 דירות ושטחי מסחר ומשרדים. במקביל, תתחיל החברה בבנייתו של פרויקט המגורים HAP THREE הכולל 39 יחידות דיור ושטחי משרד. שני הפרויקטים כבר קיבלו היתרי בנייה מטעם עיריית ניו יורק ובפרויקט HAP THREE כבר החלו העבודות.

 

לדברי אמזל, מבעלי HAP, "שיתוף הפעולה עם דניה סיבוס יעניק לנו שקט נפשי ואורך רוח להמשיך ולהתעסק בעסקי הליבה של החברה שהם איתור הזדמנויות חדשות, מימוש פרוייקטים קיימים ואיתור משקיעים חדשים".

 

רונן גינזבורג, מנכ"ל דניה סיבוס רונן גינזבורג, מנכ"ל דניה סיבוס

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x