שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
בורסת ת"א

מבוי סתום במגעים בין אי.די.בי אחזקות לנציגות בעלי האג"ח

נציג הנהלת אי.די.בי סירב בפגישה עם נציגות בעלי האג"ח לשפר את הצעתו המקורית של דנקנר להזרים 210 מיליון שקל לחברה. מן הנציגות נמסר כי היא בוחנת את האפשרות של השתלטות על החברה. החברה מסרה בתגובה: המו"מ נמשך ואנו מקווים שיסתיים בהסדר הוגן

רחלי בינדמן 13:5001.03.13
נציגות מחזיקי האגח של אי.די.בי אחזקות קיימה אתמול ישיבת משא ומתן מאכזבת עם הנהלת החברה. בפגישה סירבה ההנהלה, שיוצגה על ידי עורך דין אברמי וול, לשפר את הצעתה למחזיקי האג"ח וחזרה על הצעתה המקורית להזרים לחברה 210 מיליון שקל מהסכום שהמיליונר אדוארדו אלשטיין עשוי להזרים לגנדן,
דרכה שולט נוחי דנקנר באי.די.בי, במידה ויממש אופציה שבידו להשקיע 75 מיליון דולר בגנדן.

 

הנציגות, הכוללת את קרן הפנסיה גילעד הוותיקה ואקסלנס, לאחר שהראל נאלצה לפרוש ממנה בהוראת רשות ני"ע, הבהירה היום כי המשא ומתן הגיע למבוי סתום והיא לא תהסס לבדוק חלופה של השתלטות על החברה או חבירה אל מחזיקי האג"ח של אידיבי פתוח, חברת הבת.

 

הנציגות הבהירה אתמול באסיפת בעלי האג"ח שקיימה כי לא תסכים לחתום על הסדר עם דנקנר שיכלול התחייבות מצד המחזיקים לפטור מתביעות נגד דנקנר ויתר המנהלים. עם זאת נראה כי מדובר בצעד טקטי מצד הנציגות כדי ללחוץ על דנקנר לשפר את הצעתו. הנציגות מעוניינת שדנקנר יזרים 400 מיליון שקל במזומן.

 

אתמול כשנשאלה הנציגות האם לדעתה צריך להאריך את האופציה של המיליונר אדוארדו אלשטיין שפגה, השיבה כי לדעתה המשא ומתן עם החברה טרם מוצה ורמזה שלזעזע את החברה באיום נקיטת צעדים משפטיים וסירוב להאריך את האופציה יסכל אפשרות להוציא מדנקנר התחייבות להזרמה גדולה יותר מצידו.

 

מחברת מאי.די.בי נמסר בתגובה: "המו"מ נמשך ואנו מקווים שיסתיים בהסדר הוגן".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x