שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
בורסת ת"א

המאבק נמשך: יוסי גורביץ' מבקש למנוע את יציקת גפן השקעות לתוך אולטרא אקוויטי

לפני שבועיים נחשף ב"כלכליסט" כי אולטרא אקוויטי, הנשלטת על ידי ירון ייני, עתידה לרכוש את אחזקותיה של ביומדיקס בגפן השקעות - כעת העסקה נתקלת בקשיים

ניר צליק 15:5110.02.13

לפני שבועיים נחשף ב"כלכליסט" כי אולטרא אקוויטי, הנשלטת על ידי ירון ייני, עתידה לרכוש את אחזקותיה של ביומדיקס בגפן השקעות (63%) בעסקת מזומן ומניות. כעת, דומה כי העסקה עשויה להיתקל בקשיים על רקע התנגדותם של מאיר ויוסי גורביץ', המחזיקים בכ-4.5% ממניות החברה.

השניים הגישו בקשה דחופה לבית המשפט המחוזי, לפיה הם רוצים למנוע את רכישת המניות של ביומדיקס בגפן השקעות. מאיר ויוסי גורביץ' עצמם הגישו הצעה לרכישת 25% ממניות אולטרא אקוויטי למחזיקי המניות, אשר מועד הקיבול הסופי שלה היה אמש, ועדיין לא ידוע אם בעלי המניות נענו להצעה זו.

מה דעתך על מניית גיבוי אחזקות:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה

 

באולטרא אקוויטי מתרחש מאבק שליטה בין מאיר ויוסי גורביץ' לבין ייני. גפן היא חברה ציבורית העוסקת בהשקעה בחברות ביומד ונסחרת לפי שווי של 12 מיליון שקל. בין אחזקותיה הבולטות נמצאת אליום מדיקל (6.5%), שקפצה בכ-50% על רקע החלטתה להתחיל בניסויים במערכת להגנה מפני תסחיפים הנוצרים תוך כדי פרוצדורות צנתור, במטרה לקבל אישור FDA לשימוש בצנתורים של עורק התרדמה (קרוטיד).

 

אולטרא אקוויטי עצמה השלימה לאחרונה את רכישת אחזקותיה של לידר בגרינסטון בתמורה ל-50.7 מיליון שקל, כאשר בתוך כך היא גם קיבלה את קופת המזומנים של גרינסטון, המכילה 79 מיליון שקל.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x