שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
בורסת ת"א

נירוסטה צפון תרכוש את אביגדור ישאל ב-5 מ' ש' ותמשיך להעסיק את 40 העובדים

זאת לאחר שהחברה מפארק בר לב שליד כרמיאל, הגישה את ההצעה הגבוהה ביותר לרכישת החברה הפרטית שבשליטת קמן של רוני אלרואי הנמצאת תחת מפרק זמני

שי סלינס 11:1727.01.13

חברת נירוסטה צפון הנמצאת בפארק תעשיות בר לב שליד כרמיאל, תרכוש את חברת אביגדור ישאל תעשיות הפרטית שבשליטת קמן של רוני אלרואי, וזאת בתמורה ל-5 מיליון שקל. כמו כן התחייבה החברה העוסקת בתעשיות מתכת להמשיך להעסיק לפחות 40 מעובדי החברה.

נירוסטה צפון זכתה במכרז לרכישת החברה לאחר שהמפרק הזמני שמונה לישאל, עו"ד רונן מטרי ממשרד מטרי מאירי ושות', העביר לבית המשפט את החלטתו כי הצעת החברה עדיפה על פני כל ההצעות האחרות שהוגשו לרכישת החברה שנמצאת תחת מפרק זמני. 

 

בין ההצעות האחרות שלא התקבלו והוגשו לבית המשפט, ניתן למצוא את זו של חברת אוסלרה בתמורה ל-3.2 מיליון שקל ואת זו של גבעון בתמורה ל-4.2 מיליון שקל.

 

קמן ובעל השליטה שלה מנסים מעל לשנה וחצי לקדם הסדר כולל בקבוצה. במתווה שפרסמה החברה באוגוסט, אותו גיבש לה פרופ' אמיר ברנע, הדגיש ברנע כי חלופת ההסדר עדיפה על פירוק לפי הערכתו. "להערכתו של פרופ' ברנע" נכתב בפנייה של קמן לבית המשפט, "ההסדר הכולל עדיף לכל אחד מהנושים (התאגידים הבנקאיים, מחזיקי אגרות החוב ונושים בלתי מובטחים אחרים)".

 

אביגדור ישאל תעשיות היא חברה בת פרטית של קמן שנרכשה על ידה בשנת 2007.

בואו לדבר על השוק בפורום ספונסר >> 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x