שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
בורסת ת"א

המסחר בבורסה בת"א ננעל ביציבות; בבילון זינקה ב-7%

מדד ת"א 25 ירד ב-0.1% ות"א 100 הוסיף 0.1%; בסיכום שבועי מדד ת"א 25 ירד ב-1.3% ומדד ת"א 100 איבד 1.4%; אנלייט זינקה ב-21.3% אחרי שהודיעה על קבלת אישור תעריף של 61.91 אגורות לקילו ואט מרשות החשמל לפרויקט חלוציות; מחזור המסחר - 715 מיליון שקל

גיא בן סימון 16:3217.01.13

המסחר בבורסה בתל אביב ננעל היום (ה') ביציבות על רקע היציבות שבחוזים העתידיים בוול סטריט בהמשך לעונת הדוחות לרבעון הרביעי. מחזור המסחר - 716 מיליון שקל.

 

מדדי מניות

ת"א 25 ת"א 100 בנקים ביומד תקשורת נפט וגז ביטוח

 

מדדי אג"ח

תל בונד 20  תל בונד 40 תל בונד 60

בסיכום שבועי מדד ת"א 25 ירד ב-1.3% אך מתחילת החודש הוסיף 1.9%. מדד ת"א 100 סיים את השבוע עם ירידה של 1.4% אך השלים עלייה של 2.1% מאז תחילת ינואר.

 

על פי ספר הבז' של הפד, רוב המדינות בארה"ב חוו האצה בצמיחה הכלכלית בחודש שעבר, בעקבות עלייה במכירות כלי הרכב, למרות שהתחזית לגבי האבטלה הראתה סימנים מועטים של שיפור.

 

"הפעילות הכלכלית התרחבה מאז דו"ח ספר הבז' האחרון, כאשר כל 12 המחוזות דיווחו כי קצב הצמיחה היה או 'צנוע' או 'מתון", הודיע הבנק המרכזי היום בספר הבז', סקר המבוסס על דוחות מהבנקים המחוזיים של הפד.

 

מניות במרכז

חברת הדשנים כיל הודיעה היום כי חתמה על חוזה עם לקוחות בסין לאספקת 660 אלף טונה במחצית השנה הראשונה של 2013. החוזה נחתם לפי מחיר של כ-400 דולר לטונה כך שמדובר בסך הכל בחוזה בהיקף של כמיליארד שקל. אתמול החברה לישראל הכחישה כי יש מגעים בינה לבין ענקית הכרייה הקנדית פוטאש על מכירת כיל, כך עולה מתשובת החברה לבית הדין האזורי לעבודה בבאר שבע השבוע. החברה מסרה כי ככל הידוע לה פוטאש פנתה בבדיקה של אפשרות העסקה לרשויות המדינה, אך לא נעשתה כל פנייה אליה.

 

אדירה אנרגיה, העוסקת בחיפושי נפט וגז בישראל, מנסה להנפיק את פעילותה בתחום חיפושי הנפט והגז בבורסה בת"א. החברה תצא היום לגיוס של עד 43 מיליון שקל בהנפקת 120 מיליון מניות רגילות במחיר שלא יירד מ-36 אג' למניה.

 

ביונדווקס המפתחת חיסון אוניברסאלי לסוגי השפעת מרכזת עניין על רקע הדיווח האחרון על התפשטות השפעת ומקרה המוות של ילד בן  3בישראל משפעת החזירים.

 

שטראוס ריכזה אמש בשלב המוסדי של הנפקת סדרת אג"ח חדשה בהובלת לידר, כלל פיננסים חיתום, המדורגת AA+ על ידי מעלות,  ביקושים של 1.1 מיליארד שקל, פי 3 יותר מסכום הגיוס המבוקש. זאת, בשיעור ריבית שנתית שלא יעלה על 4.5%.

 

אורבוטקדיווחה היום על זכייתה במספר מכרזים לאספקת פתרונות בתחום הצגים השטוחים עבור יצרנית מסכי LCD מובילה בסין בהיקף של 40 מיליון דולר. אורבוטק צפויה לספק ליצרנית הצגים הסינית את מרבית הציוד במהלך שנת 2013.

 

כלל פיננסים הוריד את מחיר היעד למניית טבע ל-40 דולר למניה - 2.3 דולרים מעל מחיר השוק של מניה בוול סטריט.

 

אנלייט אנרגיה מקבוצת יורוקום של אלוביץ' הודיעה היום על קבלת אישור תעריפי של 61.91 אגורות לקילו ואט מרשות החשמל לפרויקט חלוציות שבנגב המערבי ושבבעלותה. הסגירה הפיננסית של הפרויקט ייעשה עד אפריל 2013. עלות הקמת הפרויקט מוערכת בכ-520 מיליון שקל. התקבולים ברוטו הצפויים ממכירת החשמל לחברת החשמל מוערכים בכ-1.4 מיליארד שקל, במשך 20 שנה ממועד חיבורו לרשת החשמל.

 

אי.די.בי פתוח החליטה להציע לכור לנהל משא ומתן על עסקה למכירה של החזקות אי.די.בי פתוח בכלל ביטוח לכור על בסיס שווי שייקבע על פי הערכת שווי חיצונית.

 

מה דעתך על מניית בזק:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה
מה חושבים הגולשים ?
     
80% 0% 20%

ווייטסמוק, מפתחת התוכנה לדקדוק ואיות באנגלית, מדווחת על אישור מיזוג פעילות החברה לחברה הציבורית אלדן טק. לפי עסקת המיזוג ווייטסמוק תהפוך לחברת בת של אלדן-טק בבעלותה המלאה (100%) והחלה להיסחר היום בת"א. בעלי המניות של ווייטסמוק יחזיקו ב-85% מהחברה הציבורית, שלאחר שינוי השם תקרא ווייטסמוק בע"מ. לצורך העסקה השווי של ווייטסמוק הוערך על ידי BDO ב-21 מיליוני דולר.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x