שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
בורסת ת"א

רשות ני"ע קנסה חברות ב-250 אלף שקל בשל הפרות תקנות דיווח

החברות גול פרטנרס, קרן מידאס, התכוף וסובריין נכסים הגישו דוחות כספיים באיחור. קרן מידאס ודי.אן.איי ביומדיקל לא צרפו הערכת שווי מהותית לדוחות

גיא בן סימון 12:5608.01.13

רשות ניירות ערך חשפה היום כי הטילה קנסות בסך כולל של 250 אלף שקל על מספר חברות בשוק ההון בגין איחור בהגשת הדו"חות הכספיים ואי צרוף הערכות שווי מהותיות לדוחות.

גול פרטנרס נקנסה ב-135 אלף שקל לאחר שהדוחות הכספיים מהרבעון הראשון של 2011 כולל הרבעון הראשון של 2012 הוגשו באיחור. התכוף תעשיות הגישה את הדחות של הרבעון השלישי של 2011 באיחור גם כן ונקנסה ב-49 אלף שקל בלבד.

 

קרן מידאס השקעות לא צרפה לדוחות של 2010 כולה הערכת שווי מהותית ונקנסה בגין זה ב-36 אלף שקל בלבד. די.אן.איי ביומדיקל לא צרפה הערכת שווי מהותית לדוחות 2011 כולה ונקנסה בגין זה ב-16 אלף שקל בלבד.

 

שמואל האוזר שמואל האוזר צילום: מיקי אלון

 

אפליקיור טכנולוגיות איחרה בהגשת הדוחות של הרבעון השלישי ב-2011 ונקנסה ב-7,500 שקל בלבד, וסובריין נכסים, הנמצאת בהליך של הסדר חוב, נקנסה ב-7,500 שקל לאחר שאיחרה גם כן בדוחות הרבעון השלישי של 2011.

מה דעתך על מניית הכשרה התחדשות:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה

 

לאחרונה פנתה רשות ניירות ערך לחברת הכשרה אנרגיה בדרישה לברר מדוע לא הפחיתה חברת החיפוש את המאגרים מירה ושרה מהדוחות הכספיים. זאת לאחר שהשותפות לקידוח, מודיעין ומפעילת הקידוח ATP הפחיתו את שווי המאגרים לאחר שאלו נתגלו כיבשים. המהלך אילץ את הכשרת היישוב, החברה האם של הכשרה אנרגיה, לעכב את חלוקת הדיביבנד בסך 33 מיליון דולר עליה כבר הודיעה למשקיעים.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x