שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
בורסת ת"א

מיכאל זיסמן יחליף את יורם קרן כמנכ"ל קרדן נדל"ן

קרן, מהנדס ושמאי מקרקעין בהכשרתו, כיהן כמנכ"ל קרדן נדל"ן מאז 2008, לאחר כמה שנות כהונה כמנכ"ל אפריקה מגורים

ענת ציפקין 16:1902.01.13

אל"מ (מיל') מיכאל זיסמן יחליף את יורם קרן כמנכ"ל קרדן נדל"ן. קרן, מהנדס ושמאי מקרקעין בהכשרתו, כיהן כמנכ"ל קרדן נדל"ן מאז 2008, לאחר כמה שנות כהונה כמנכ"ל אפריקה מגורים. אתמול (ג) אישר דירקטוריון קרדן נדל"ן את מינויו לתפקיד של זיסמן, שייכנס לתפקידו בתחילת חודש פברואר הקרוב. זיסמן שירת בחיל האויר 21 שנה ופרש בסוף שנת 2011 בדרגת אלוף משנה. 

בתפקידו האחרון שימש זיסמן כראש מערך הבינוי של חיל האוויר האחראי לזמינות ולפיתוח תשתיות החיל. תחת אחריותו המקצועית פעלו כאלף עובדים ונוהלו תקציב אחזקה ותוכנית עבודה שנתית בהיקף כולל של 1.5 מיליארד שקל.

 

לפני כן, שימש מר זיסמן כראש ענף פרויקטים במחלקת הנדסת תשתיות ובינוי ובמגוון תפקידי פיקוד שונים. לזיסמן בעל תואר MBA במנהל עסקים מאוניברסיטת בן גוריון ותואר בהנדסת חשמל מהטכניון.

 

זיסמן יחליף את קרן בפועל בסוף חודש מרץ (לאחר שני חודשי חפיפה). קרדן נדל"ן מציינת כי תנאי העסקתו של זיסמן יובאו לאישור האסיפה הכללית של החברה .

 

מינויו של מנכ"ל קרדן נדל"ן מתרחשת לאחר שקרדן ישראל, החברה אם של קרדן נדל"ן הודיעה בחודש שעבר כי הפסיקה את המשא ומתן עם אשטרום למיזוג קרדן נדל"ן אל תוך אשדר שבבעלותה והפיכתה לחברה בת בבעלותה המלאה של אשטרום. קרדן ישראל דיווחה כי הפסקת המיזוג נעשתה בהסכמה.

 

את הרבעון השלישי של 2012 סיכמה קרדן נדל"ן עם הנכסות של 174 מיליון שקל, לעומת הכנסות של 140 מיליון שקל ברבעון מקביל אשתקד. בשורה התחתונה דיווחה על רווח נקי של 7.6 מיליון שקל, בהשוואה לרווח נקי של 3.2 מיליון שקל ברבעון השלישי של 2011.

בואו לדבר על השוק בפורום ספונסר >> 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x