$
בורסת ת"א

צחי פישביין התפטר מתפקידו כמנכ"ל אופיס דיפו

פישביין שימשיך לנהל מגעים לרכישת הרשת ציין במכתב ההתפטרות שאין ביכולתו להמשיך ולנהל את החברה; בשלב זה ינהל את החברה אמיר אבני, נציג הדירקטוריון

אורנה יפת 12:5122.10.12

צחי פישביין, שמונה בפברואר השנה לתפקיד מנכ"ל אופיס דיפו ישראל, על ידי המשביר, הודיע היום על התפטרותו.

 

בדיווח שמסרה המשביר לצרכן לבורסה, היא מציינת כי פישביין ימשיך לנהל מגעים לגיבוש קבוצת משקיעים שתרכוש את הרשת, כפי שנחתם במזכר עקרונות בינו לבין החברה. בשלב זה ינהל את החברה אמיר אבני, נציג הדירקטוריון. 

במכתב ההתפטרות שמסר הבוקר פישביין לרמי שביט, בעל השליטה במשביר לצרכן, הוא כתב "אחרי מחשבה מעמיקה ולאור הנסיבות שנוצרו בחברה כתוצאה מהתביעות ההדדיות עם אופיס דיפו העולמית, אי הזרמת הון ומתן קו אשראי לפעילות תקינה של החברה, הגעתי למסקנה שאין ביכולתי להמשיך ולנהל את החברה".

 

"אני אמשיך את מגעיי אתכם ביחד עם קבוצת משקיעים כדי לנסות ולהגיע לעיסקה היה וייווצרו תנאים שיאפשרו המשך תפקוד תקין של חברת אופיס דיפו", פישביין הודה בסיום מכתבו על האמון שניתן בו והתנצל את נסיבות הפרישה.

 

בתוך כך, בית המשפט המחוזי בתל אביב קיים היום דיון בתביעות ההדדיות שהגישו אופיס דיפו ישראל ואופיס דיפו העולמית, והחליט להחזיר את העיקול בסך 20 מיליון שקל, מתוך מלאי החברה שעומד על 100 מיליון שקל והוסכם כי החברה תשלם מיליון שקל לאופיס דיפו העולמית על חשבון תמלוגים שהיא חייבת בתשלום עליהם לחברה העולמית.

 

צחי פישביין מסר בתגובה: "יש לי אמון גדול ביכולתה של אופיס דיפו להיות מובילה בתחומה. אני מפנה את עצמי כדי להיות מרוכז בנסיון לסגירת הסכם רכישה יחד עם קבוצת משקיעים, אלה שמאמינים כמוני שאופיס דיפו היא חברה עם עוצמה ומובילות".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x