$
בורסת ת"א

פרטנר מצטמצמת: מאחדת את חטיבת הלקוחות הפרטיים והעסקיים

במסגרת שינוי ארגוני רחב מתבצעים גם שינויים בהנהלת החברה: סמנכ"ל חטיבת התפעול וסמנכ"ל משאבי האנוש הודיעו על פרישתם

רותי לוי 15:0314.10.12

השינויים הדרמטיים בשוק הסלולר מכריחים את חברות הסלולר הגדולות להמשיך בצעדי התייעלות וקיצוצים. חברת פרטנרשבשליטת אילן בן דב, הודיעה היום הודעה על שינוי במבנה הארגוני במסגרתו יאוחדו חטיבות הלקוחות הפרטיים והעסקיים ותבוטל חטיבת התפעול.

מה דעתך על מניית פרטנר:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה

 

עוד הודיעה פרטנר על הרחבת חטיבת משאבי האנוש אשר תשלב את תחום המשק, בינוי ורכב שהיה עד אז בטיפול חטיבת התפעול. השינויים יכנסו לתוקפם במהלך הרבעון הקרוב. במסגרת המהלכים החברה תיפרד מסמנכ"ל התפעול של החברה, שחר לנדאו, אשר פורש מתפקידו לאחר שלוש שנים ומסמנכ"ל משאבי האנוש גיז'רמו קודנר. גם סמנכ"ל השיווק, התוכן ומנועי הצמיחה של החברה, יעקב קדמי, צפוי לעזוב, לבקשתו, בפברואר 2013, והחברה הודיעה כי בימים אלו יתקיים תהליך של איתור ומיון לתפקיד זה.

 

חיים רומנו מנכ"ל קבוצת פרטנר,הודה לשחר לנדאו "על שלוש שנים של עשייה מרובה בהן הוביל מהלך כולל של התייעלות בהוצאות החברה ובמערך הנכסים שלה, ניהל את המיזוג התפעולי עם 012 סמייל והוביל שיפור מהותי באיכות השירות ללקוחות החברה בעולמות ציוד הקצה".

 

על גיז'רמו קודנר אמר רומנו "גיז'רמו פעל להתאמת מצבת כוח האדם בחברה למציאות העסקית החדשה, איחד ומיזג את פעילות משאבי האנוש של 012 סמייל ופרטנר, יישם תשתיות מתקדמות לניהול המשאב האנושי במערך המאוחד במקצועיות ותוך רגישות לצרכי הפרט והבנת התרבות הארגונית של החברה".

 

יעקב קדמי מנהל חטיבת השיווק  יעקב קדמי מנהל חטיבת השיווק צילום: אלירן אביטל

 

מוקדם יותר היום אישרה חברת סקיילקס שבשליטת איש העסקים אילן בן דב את חשיפת "כלכליסט" כי מתקיימים מגעים בינה לבין חיים סבן לרכישת פרטנר. סבן, שהגיע ארצה עם אדם צ'סנוף, מנכ"ל קבוצת סבן, סיכם את העסקה בפגישה עם בן דב שנערכה ביום רביעי ופרטיה אמורים להתפרסם בשבוע הקרוב. בין עורכי הדין של הצדדים מוחלפות טיוטות, והעסקה אמורה להיסגר בשבועיים הקרובים.

 

סבן צפוי לרכוש כ־35%-40% מהמניות ב־2-3 פעימות תמורת כ־400-450 מיליון דולר. לשם כך הוא כבר פנה לבנקים הגדולים בישראל לקבלת מימון בגובה 200 מיליון דולר, כך נודע ל"כלכליסט". בשלב הראשון של העסקה ירכוש סבן 12%–16.6% ממניות החברה, שאינן משועבדות ושייכות לחברת סקיילקס שבבעלות בן־דב, תמורת סכום של 140 מיליון דולר.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x