$
בורסת ת"א

מזור רובוטיקה תגייס 7.5 מיליון דולר ממשקיעים מוסדיים ופרטיים

לקבוצת משקיעים בהובלת קרן הון הסיכון של אורקל יוקצו בתמורה להשקעה 7.1 מיליון מניות לפי מחיר של 4.25 דולר למניה - מחיר הנמוך ב-4.5% ממחיר המניה עם נעילת המסחר ביום חמישי האחרון

שניר הנדלר 11:1812.08.12
חברת מזור רובוטיקה תגייס 7.5 מיליון דולר ממשקיעים מוסדיים ופרטיים - כך עולה מהודעה שפרסמה היום (א') חברת המכשור הרפואי.

כחלק מהליך הגיוס הפרטי, התחייבה מזור לפעול לרישום מניות החברה למסחר בבורסה בארה"ב.

 

על פי הסכם ההשקעה, קבוצה של משקיעים בהובלת קרן הון הסיכון של אורקל (Oracle Investment Managements) תשקיע במזור 7.5 מיליון דולר. בתמורה, מזור תקצה למשקיעים כ-7.1 מיליון מניות החברה לפי מחיר של 4.25 דולר למניה – מחיר הנמוך ב- 4.5% ממחיר המניה עם נעילת המסחר ביום חמישי האחרון.

 

בנוסף, מזור תקצה למשקיעים, כתבי אופציה לא סחירים לתקופה של 36 חודשים לרכישת כ-7.1 מיליון מניות הניתנות למימוש במחיר הנמוך מבין 6 שקלים למניה או המחיר הממוצע של מניית מזור בבורסה בתל אביב בעשרת ימי המסחר שקדמו למימוש. בהנחה של מימוש מלא, יזרימו המשקיעים למזור סכום נוסף של 7.5 מיליון דולר.

 

כאמור, כחלק מהליך גיוס פרטי זה, התחייבה מזור לפעול בהקדם האפשרי ועד 8 חודשים מיום השלמת הסכם ההשקעה, לרישום מניות החברה למסחר בבורסת נאסד"ק או בבורסת ניו יורק (NYSE), באמצעות הנפקת תעודת פיקדון סחירה (ADR) מדרגה 2.

 

סוג זה יאפשר למזור להיסחר כחברה דואלית בארה"ב אך ידרוש ממנה לעמוד בכלל הדיווח של רשות ני"ע האמריקאית (SEC). למרות זאת, סוג זה של ADR לא יאפשר לחברה בניהולו של אורי הדומי לגייס הון בבורסה האמריקאית שתבחר.

 

את הרבעון הראשון של 2012 סיימה מזור עם הכנסות של 9.2 מיליון שקל, צמיחה של 45% לעומת התקופה המקבילה. בשורה התחתונה ספגה מזור הפסד של 4.7 מיליון שקל. לשם השוואה, ברבעון הראשון של 2011 הסתכם ההפסד של חברת המכשור הרפואי ב-5.6 מיליון שקל.

 

במהלך הרבעון הראשון ייצרה מזור תזרים מזומנים שלילי של 6.9 מיליון שקל, כשנכון לסוף מרץ בקופתה מזומנים והשקעות לטווח קצר בשווי של 53.7 מיליון שקל.
בטל שלח
    לכל התגובות
    x