בורסת ת"א

המינוי הראשון של לוין: מנהל המו"פ החדש של טבע - מייקל היידן

היידן מכהן כפרופסור לגנטיקה באוניברסיטת קולומביה ויחליף את בן ציון ויינר שפרש מתפקיד מנהל המו"פ לפני חודשים ספורים

שהם לוי 23:2808.05.12

ג'רמי לוין, מנכ"ל טבע שנכנס לתפקידו בימים האחרונים מתחיל לעבוד: לוין החליט על מינוי ראשון ומשמעותי בחברה והביא את מייקל היידן, פרופסור לגנטיקה מאוניברסיטת קולומביה כדי שישמש כמנהל המו"פ של חברת התרופות הגנריות הגדולה בעולם. היידן יחליף את בן ציון ויינר שפרש מתפקיד מנהל המו"פ לפני מספר חודשים.

 

תפקיד מנהל המו"פ בטבע הוא מהחשובים שבחברה. מנהל המו"פ הוא אחד האחראים בטבע לפיתוח צבר ותמהיל מוצרים שישמשו כמנוע הצמיחה העתידי של החברה. מנהל המו"פ בטבע, חולש על 2,700 עובדי מחקר ופיתוח, ותקציב שנתי של כמיליארד דולר, בין היתר הוא שותף בכיר בעיצוב פניה ובגיבוש האסטרטגיות של טבע בשנים הבאות.

 

לוין מודיע על המינוי רק יום לפני פרסום התוצאות הכספיות של טבע לרבעון הראשון של 2012 - הרבעון האחרון עליו חותם שלמה ינאי, מנכ"ל טבע היוצא. מעתה ואילך יהיה זה לוין שיחתום על הדוחות הכספיים.

 

היידן יהיה אמון בטבע על זרוע פיתוח תרופות המקור והתרופות הגנריות, ונראה כי המינוי של לוין בהחלט מעיד על הכיוון העתידי שהוא מייעד לטבע: תרופות גנטיות.

מה דעתך על מניית טבע:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה
מה חושבים הגולשים ?
     
66% 17% 17%

 

ג'רמי לוין, המנכ"ל הנכנס של טבע התייחס למינוי ואמר: "אנחנו שמחים למנות את היידן. הוא מייצג גישה אינובטיבית ויש לו ידע נרחב בפיתוח של תרופות".

 

במרוצת השנים היידן היה אחראי על פיתוח של מספר מיזמים בתחום הביוטכנולוגיה.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x