$
שווקי חו"ל

קונדואיט מאשרת: ג'יי. פי מורגן ישקיע 100 מיליון דולר בחברה

הקרן של בנק ההשקעות תרכוש 7% מהון המניות של החברה מרחובות לפי שווי של 1.4 מיליארד דולר. מייסד קונדואיט רונן שילה: "החודשים הקרובים יהיו החשובים בהיסטוריה של החברה. אנחנו נרגשים משיתוף הפעולה עם ג'יי.פי מורגן"

שי סלינס 22:3611.04.12

קונדואיט אישרה היום (ד') בערב את הפרסום לפני מספר ימים כי קרן ההשקעות של ג'יי.פי מורגן צ'ייס רוכשת כ-7% מהון המניות של החברה בתמורה ל-100 מיליון דולר. העסקה משקפת שווי לקונדואיט של 1.4 מיליארד דולר.

 

יו"ר ומייסד קונדואיט, רונן שילה: "שיתוף הפעולה שלנו עם ג'יי.פי

מורגן מסמל את החוזק והעוצמה של המוצרים שלנו. ההתפתחות של בעולם מחייבת אותנו לחייבת אותנו לבצע את השינויים המתאימים על מנת לספק את הצרכים של הלקוחות שלנו. החודשים הקרובים יהיו החשובים בהיסטוריה של קונדואיט ואנחנו נרגשים מהעובדה שג'יי.פי מורגן מאמין במחברה שלנו".

 

רוברט קוזין, מנהל בקרן ההשקעות של ג'יי.פי.מורגן אמר כי "זיהינו את הפוטנציאל הגדול של החברה והחלטנו להשקיע בה והושפענו רבות ממיקומה של קונדואיט כמובילה בתחום".

 

ג'יי.פי מורגן רוכשת למעשה את חלקה של קרן יוזמה בחברה שמסיימת את שארית אחזקותיה בחברה מרחובות. עסקה זו באה כשבועיים לאחר מכירת כ-2.5% ממניות החברה שהיו בידי יוזמה לקרן הפרייבט אקוויטי w Capital. עסקה זו הוערכה בזמנו בכ-39-35 מיליון דולר, ובכך מסכמת יוזמה אקזיט של קרוב לפי 100 על השקעתה ההיסטורית בחברה הישראלית מרחובות.

 

קונדואיט היא אחת החברות הרווחיות בישראל והכנסותיה אשתקד מוערכות ב־500 מיליון דולר. החברה עובדת במקביל עם מנועי החיפוש של גוגל ומיקרוסופט (בינג) והכנסותיה מגיעות דרך השימוש במנגנון החיפוש, שמופיע בכל אחד מסרגלי הכלים שלה.

 

החברה שהוקמה ב־2005 על ידי רונן שילה, דרור ארז וגבי בילצ'ק, שממשיכים להחזיק במרבית מניותיה, חילקה בספטמבר האחרון בונוסים של מאות אלפי שקלים בממוצע לעובד. חלק מהעובדים השתמשו בבונוס כדי לממש אופציות שניתנו להם למניות.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x