בורסת ת"א

נאמני אאורה לא דיווחו לבורסה על עוד מכתב אזהרה מבנק אמריקאי

מדובר במכתב שני בעניין בניין בניו-יורק שבו מחזיקה אאורה ב-35% מהמניות. הנאמנים: "במכתב השני אין מידע מהותי בהשוואה למכתב הראשון"

גולן חזני 15:1928.03.12

חברת אאורה והנאמנים שלה, שלמה נס ועמי לדרמן, לא דיווחו לבורסה על מכתב שהגיע לחברה ב-22 במרץ ובו מודיעים עורכי הדין של ניו יורק קומיוניטי בנק, כי הבנק הורה להם לנקוט בצעדים נגד בעלי המניות של הבניין בניו-יורק שבו מחזיקה אאורה ב-35% מהמניות.

 

למכתב לחץ כאן

 

על מכתב חתומה פירמת עורכי הדין בראטה בראטה איידאלה, והיא נוגעת להלוואה של 1.5 מיליון דולר שחלק מהותי ממנה היתה חברת הפרויקט אמורה להחזיר באוגוסט 2011, אולם ההלוואה לא הוחזרה.

 

מה דעתך על מניית אאורה:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה

מדובר במכתב המשך למכתב שנשלח שבוע קודם והיווה מכתב אזהרה, אולם הוא הרבה יותר מהותי שכן הוא מהווה צעד ראשון בדרך לנקיטת צעדים לכינוס נכסים של הבניין.

 

אאורה השקעות, המצויה בפירוק ואשר הנאמנים החליטו למכור אותה ליעקב אטרקצ'י, מנכ"ל החברה הבת, מחזיקה בנכס יחד עם יו-טרנד שהקים נפתלי מנדלוביץ' שנפטר לפני כחודש, ומשקיעים נוספים.

 

מדובר במלון דירות במנהטן שבניו-יורק. בנוסף לבנק העמידו הלוואות לחברת הפרויקט איש עסקים ישראלי-אמריקני אלברטו כהן, והמשקיעים ביו-טרנד, שהעמידו הלוואה של 10 מיליון דולר לפרויקט. הקרן להלוואה של כהן והריבית ליו טרנד איננה משולמת.

 

הנאמנים משה נס ועמית לדרמן אמרו בתגובה: "במכתב מיום 22.3.12 אין מידע מהותי חדש מעבר למכתב שהתקבל ביום 16.3.12 מבא כוחו של אותו גורם ופורסם על ידנו במגנ"א. כמו כן, פורסם במגנ"א מכתב מטעם הנאמנים שהופנה לב"כ מחזיקי אגרות החוב בענין הנכס בניו יורק. הנושא מטופל על ידי הנאמנים באופן יומיומי ומדווח במהלך פגישות ושיחות עם נציגי המחזיקים".

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x