$
בורסת ת"א

מבוכה בכנס הביטוח באילת: המשנה למנכ"ל הפניקס התפשט מול הקהל

בהרצאתו בעל השם המרמז "תחתונים" ניסה אורן אל און להמחיש לצופים את מצבם של סוכני הביטוח לאחר הרפורמה בחיסכון הפנסיוני שיזם האוצר. סוכנת ביטוח דתייה נטשה את האולם

אסף גילעם 14:5022.03.12

שערורייה קלה נרשמה בכנס לשכת סוכני הביטוח באילת שננעל היום. המשנה למנכ"ל הפניקס חברה לביטוח ומנהל חטיבת הלקוחות אורן אל און התערטל במהלך הרצאתו בכנס. אל און נשא הרצאה בעלת השם המרמז "תחתונים – האם וכיצד חברת הביטוח שלך עוזרת לך להיות מלך המכירות?", במהלכה התפשט עד לתחתוניו על מנת להמחיש לקהל את מצבם של סוכני הביטוח לאחר הרפורמה בחיסכון הפנסיוני שיזם משרד האוצר, ואשר החריפה את הרגולציה בענף. סוכנת ביטוח דתייה נטשה את האולם. כשלבסוף נותר רק בתחתוניו, עבר אל און מעבר למסך, הוריד את תחתוניו וזרק אותם באוויר.

 

אל און מתפשט בכנס אל און מתפשט בכנס צילום: באדיבות ynet

 

זו אינה הפעם הראשונה שאל און משתמש בפרובוקציה בהרצאותיו: בהרצאה שנשא בכנס הביטוח של הלשכה באילת בשנת 2003, בתפקידו אז כמשנה למנכ"ל בחברת הביטוח מנורה, גילח את ראשו על הבמה בכדי להעביר את המסר כי "חברות הביטוח חייבות לעשות קרחת עבור הסוכנים שלהם". למרות זאת, מלשכת סוכני הביטוח נמסר כי "אנשים היו המומים".

 

מהפניקס נמסר כי "אורן אל און ניסה בדבריו היום להביע את ההזדהות העמוקה שלו עם הסיטואציה המורכבת שבה נמצאים סוכני הביטוח לנוכח הנחיות הרגולציה החדשות הפוגעות במבנה הרווחיות של הסוכנים. לא היתה, כמובן, כוונה לפגוע באיש, ואם חלילה מישהו חש עצמו נפגע, חברת הפניקס מתנצלת על כך".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x