$
ת"א 100 Live3

רמי לוי: מי שמנהל את העסק שלו כמוני לא יסבול ממחאות חברתיות

לוי אמר בכנס ת"א 100 של "כלכליסט" ואקסלנס כי "כשהתחלתי למכור באינטרנט מהחנות ברמת גן חשבתי שזה יוריד לנו את המחזור בחנות - אבל עלינו 7% במכירות, והיום האינטרנט מהווה 20% מהמכירות של החנות"

גיל קליאן 17:2506.03.12

"אני מנהל את העסק שלי כשהכוח בידי הצרכן - ומי שמנהל את העסק שלו ככה לא יסבול ממחאות חברתיות" - כך אמר היום (ג') רמי לוי, מנכ"ל ובעל השליטה ברשת המזון הקרויה על שמו, בכנס ת"א 100 של "כלכליסט" ואקסלנס.

 

"שמעתי את הקולגות שלי (שופרסל ואלון רבוע כחול - ג.ק),

כל אחד אומר שהוא יותר גדול. אני לא רוצה להיות גדול מהם, אבל אני רוצה להמשיך לתת את סל הקניות הזול ביותר. יש לנו 23 סניפים, בשנה הקרובה נקים עוד 10 סניפים. יש לנו מועדון עם 500 אלף חברים, התחלנו לתת שירות סלולר וב-3 חודשים שאנחנו פעילים יש לנו 32 אלף לקוחות - וכל מי שהצטרף אלינו חוסך בין 50% ל-70% מהחשבון ואני אומר את זה באחריות", אמר לוי..

 

עוד הוסיף לוי כי "אנחנו משרתים מיליון וחצי לקוחות בחודש. הרשת בעלת אחוז הנאמנות הגבוה בישראל על פי נילסן. יש לנו דיוור ללקוחות כל אחד לפי צרכיו וכל ה-500 אלף חברי מועדון אנחנו יודעים להגיע ללקוח ברמה של מידת החיתול שהוא קונה ולתת לו את כל מה שהוא צריך".

 

"התוכנית שלנו היא להתרחב ל-50 סניפים בארץ" אמר לוי והוסיף כי "כשפתחנו באשדוד דאגנו שהסל יירד שם ב-15%. אנחנו נמשיך לפתוח השנה בעוד מקומות. עוד לא הגענו למגזר הערבי, אילת עוד לא הגענו לשם - יש לנו כל יום עשרות טלפונים לפתוח חנות שם. יש לנו להגיע לגוש דן, רעננה, כפר סבא, זה פוטנציאל הצמיחה של הרשת וזה הדבר הכי חשוב. 3 מיליון תושבים אין להם סניף נגיש של רמי לוי. כשנצמח ל-50 סניפים המכירות למ"ר לא ישתנו. אנחנו נמשיך להוביל את המכירה פר מ"ר מבין הרשתות. החנויות החדשות לא באות על חשבוננו. אין קניבליזציה - להבדיל מהמתחרים שלנו".

 

"באינטרנט עשינו עד עכשיו פיילוט בחנות ברמת גן, מה שקורה היום - יש לנו ביקוש חזק מאוד למכירה באינטרנט, אנחנו הולכים להרחיב לעוד 3 נקודות. כשהתחלתי למכור באינטרנט חשבתי שזה יוריד לנו את המחזור בחנות ברמת גן - אבל באותה חנות עלינו 7% במכירות, והיום האינטרנט מהווה 20% מהמכירות של החנות" סיכם לוי.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x