$
ת"א 100 Live3

עופר קוטלר: "גם בשיא המשבר הצלחנו לשווק את פרויקט חבר"

מנכ"ל שיכון ובינוי בכנס ת"א 100 של "כלכליסט" ואקסלנס: "המוטיב העיקרי שלנו הוא החזון הסביבתי, ואנחנו לא עושים זאת כמחבקי עצים"

גיא בן סימון 17:2306.03.12

"בכוונת שיכון ובינוי להרחיב את הפעילות בחו"ל כאשר בכל שנה ניכנס למדינה נוספת באזורי פעילות חדשים", כך אמר עופר קוטלר, מנכ"ל שיכון ובינוי, בכנס ת"א 100 של "כלכליסט" ובית ההשקעות אקסלנס שנערך במלון דיוויד אינטרקונטיננטל בת"א.

 

"ההון העצמי של החברה גדל פי 10 בפחות

מחמש שנים, וזאת לאחר חלוקת דיבידנדים", הוסיף קוטלר. "גם בשיא המשבר בנובמבר הצלחנו לשווק את פרויקט 'חבר'".

 

לדבריו, "על בסיס יכולות הנדל"ן, התשתיות, השקעת הכסף והמשאבים, אנו מובילים בתחום התרמו סולאריים בישראל, ופנינו מופנות לצמיחה בארץ ובחו"ל.

 

"כל מה שקשור בארץ לגבי איך מתכננים - זה אנחנו", אמר קוטלר. "עם זאת, המוטיב העיקרי שלנו הוא החזון הסביבתי, ואנחנו לא עושים זאת כמחבקי עצים. אנחנו נקים את החברה התרמו סולארית הראשונה בישראל".

 

קוטלר הוסיף כי "אנחנו פועלים ב-20 מדינות כאשר בערך 12 מתוכן בתחום התשתיות ו-5 מדינות בתחום היזמות. שיכון ובינוי פועלת עם יכולות זכיינות יוצאות דופן. היא היחידה שמחזיקה חטיבה לזכיינות, ויש בה 10 עובדים".

 

"מחרתיים נפתח את הקניון בעיר ימים בנתניה, ואנו מתכוונים להגדיל בהמשך השנה את מעונות הסטודנטים באוניברסיטת תל אביב. וכן בימים אלו אנו חותרים לגיבוש אמנה לבטיחות עם ההסתדרות". הוא הוסיף כי "חסרים לנו אנשי מקצוע", וביקש להפנות לחברה מהנדסים.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x