שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
בורסת ת"א

אקסלנס מבהירים: שלמה מעוז עדיין יו"ר חברת הקרנות

בית ההשקעות הודיע לבורסה כי למרות הודעתו הקודמת על פיטורי מעוז עקב התבטאויותיו בכנס ספיר טרם ננקטו הפרוצדורות הדרושות לפיטוריו

מעין מנלה 10:5218.01.12

בית ההשקעות אקסלנס הבהיר בהודעה לבורסה כי עוד לא ננקטו ההליכים הדרושים לפיטורי שלמה מעוז מתפקידו כיו"ר חברת הקרנות, זאת לאחר שבית ההשקעות הצהיר כי מעוז מסיים את כל תפקידיו באקסלנס עקב התבטאויותיו בכנס ספיר.

 

"החלטות ביחס לכהונתם של נושאי משרה מתקבלות ע"י האורגנים

המוסמכים אצל מנהל הקרן בהתאם לפרוצדורות הקבועות בדין. נכון למועד דוח זה, טרם ננקטו הפרוצדורות האמורות ולכן עד למתן הודעה חדשה ככל שתינתן מר מעוז ממשיך לכהן בתפקידים במנהל הקרן", נכתב בהודעת אקסלנס לבורסה לניירות ערך בתל אביב. מעוז מכהן כיו"ר דירקטוריון מנהל הקרן וכיועץ לקרן הנאמנות " אקסלנס ממשלתי ומדורג +A ומעלה" וכן כיהן ככלכלן הראשי של בית ההשקעות.

 

בשבוע שעבר החליטו באקסלנס להדיח את מעוז אחרי הסערה שעורר הכלכלן של בית ההשקעות. בהודעת החברה אז נאמר: "שלמה מעוז מסיים את כל תפקידיו בבית ההשקעות לאור התבטאויותיו הגסות והאומללות". עוד נכתב כי "אקסלנס מתנצלת ומתנערת מאמירות אלה". בעקבות ההודעה פורסם כי מעוז שוקל לתבוע את אקסלנס על פיטוריו.

 

במהלך כנס ספיר אמר מעוז בין היתר כי "המפגינים האמיתיים הם תושבי הפריפריה, המזרחים. לא תושבי המרכז האשכנזים והאליטיסטיים". כמו כן גם על בנק לאומי אמר כי "אותה החברה הלבנה שולטת - בנק לאומי הוא בנק של הלבנים. רק הלבנים יכולים להתמנות שם לתפקידים. הלכתי לוועדה שלא הזמינה אותי. שלחתי מכתב עם עורך דין. מצאו אותי כשיר אבל סגרו את הדלת השנייה. הוועדה היתה כולה אשכנזים! הלכתי לבית המשפט העליון - גם כולם היו אשכנזים. הוצאתי על זה 27 אלף שקל. מזל שיש לי כסף כי אני עובד בשוק ההון".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x