שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
בורסת ת"א

חברת הפרוטפוליו של הדסית גייסה לפי שווי של 5 מיליון דולר לפני הכסף

בסך הכל השלימה טרומבוטק גיוס הון בסך של 1.4 מיליון דולר. בין המשקיעים, כלל תעשיות ביוטכנולוגיה, הדסית וקבוצת עופר היי-טק

שי סלינס 18:4910.01.12
הדסית ביו הודיעה כי חברת הפרוטפוליו טרומבוטק השלימה גיוס הון בסך 1.4 מיליון דולר לפי שווי חברה של כ-5 מיליון דולר לפני הכסף. בסיבוב השתתפו שלושת בעלי המניות העיקריים: כלל תעשיות ביוטכנולוגיה (כת"ב), הדסית ביו ועופר הייטק. שעור האחזקה לאחר הגיוס הינו: כת"ב כ-46%, הדסית
ביו כ-25% ועופר הייטק כ-29%.

 

טרומבוטק נמצאת בשלב A2 של פיתוח קליני של מוצר הדגל שלה לטיפול בשבץ מוחי, THR-18, פפטיד סינטטי הפונה לפוטנציאל שוק המוערך בכ-3 מיליארד דולר בשנה. הגיוס מיועד לממן את הניסוי הקליני שלב A2 שצפוי להסתיים בסוף 2012.

 

טרומבוטק החלה בגיוס חולים בשלושה בתי חולים בישראל (הדסה, איכילוב וולפסון), והיא ממתינה לאישור רגולטורי בהודו, שם יגוייסו חולים בכ-3 מרכזים.

 

התחלת גיוס החולים באירופה ובארה"ב צפויה במהלך רבעון הראשון של שנת 2012, לאחר קבלת האישורים הרגולטורים.

 

אופיר שחף, מנכ"ל הדסית ביו החזקות: "אנו גאים בגיוס האחרון בטרומבוטק ורואים בכך הבעת אמון חזקה של כל בעלי מניות של בחברה. לאור המצב בשווקים הפיננסים, רק חברות בעלות טכנולוגיה מצטיינת ופוטנציאל כלכלי מצליחות לגייס מימון להמשך הפעילות, כך שהגיוס בטרומבוטק מעיד על הטכנולוגיה והפתרון הייחודי שהיא מביאה לחולים הלוקים בשבץ מוחי. במקביל, טרומבוטק נמצאת במגעים עם חברות פארמה בינלאומיות במטרה לצור שיתוף פעולה לקראת השלבים הבאים בפיתוח הקליני של THR-18".
בטל שלח
    לכל התגובות
    x