שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
בורסת ת"א

אס.אר. אוברסיז רכשה נכס בגרמניה בתמורה ל-5.3 מיליון יורו

מדובר על מרכז הקניות בנוי על שטח של כ-3,054 מ"ר. המרכז הוקם ושופץ מחדש בשנת 2009 על שטח של 6.8 דונם

שהם לוי 15:0125.12.11

חברת אס.אר אוברסיז הנמצאת בשליטת אלי להב, דיווחה היום (א') על רכישת מרכז קניות הממוקם בעיר רמשייד (Remscheid) שבגרמניה, במחיר של 5.350 מיליון יורו.

 

מרכז הקניות בנוי על שטח של כ-3,054 מ"ר. המרכז הוקם ושופץ מחדש בשנת 2009 על שטח של 6.8 דונם. במרכז הקניות 5 שוכרים, המרכזי שבהם הינו רשת הסופרמרקטים הגדולה, פני (Penny Market), המשתרעת על שטח של 1115 מ"ר. פני מרקט הינה רשת בעלת מחזור מכירות של 10 מיליארד יורו המפעילה כ-3,600 סניפים ברחבי אירופה. בין שאר השוכרים, רשת הדרגסטורים, Rossman ורשת הביגוד Takko.

 

לצורך רכישת הנכס, יעמיד בנק מקומי, הלוואה מסוג נון ריקורס (קרי, הנכס הינו הבטוחה היחידה), וללא אמות מידה פיננסית הקשורות בשווי הנכס בסך 3.7 מיליון יורו ובריבית קבועה של 3.77%.

 

סך ההון העצמי כולל כל ההוצאות בחלקה של החברה עומד על 1.7 מיליון יורו. הנכס נרכש על-ידי חברת אס.אר אוברסיז (94%) ואלי להב (6%). לעיסקה מספר תנאים מתלים שבגמר ביצועם - תושלם העיסקה.

מה דעתך על מניית להב:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה

 

יו"ר חברת אס.אר אוברסיז ובעל השליטה בה, אלי להב, אמר היום: "ההכרות העמוקה של קבוצת להב בשוק הקמעונות והמסחר בצירוף יכולת זיהוי נכסים המושכרים לזמן ארוך במקומות מרכזיים בגרמניה עם שוכרים איכותיים, מאפשרת להגיע לעסקאות בעלות תשואות גבוהות על ההון עצמי, אשר להערכתנו הינן בעלות פוטנציאל לעליית שווי בעתיד".

 

"זהו הנכס השלישי שאנו רוכשים מאז רכישתי את השליטה בחברה, באמצע שנת 2011. אנו בודקים עשרות נכסים ומפעילים יועצים ואנשי מקצוע על מנת לעשות את המיטב לרכישת נכסים איכותיים ולקבלת מימונים טובים מבנקים מקומיים", מסביר להב.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x