$
בורסת ת"א

תעוזה תשתתף בסבב גיוס הון של DigiFlex בכ-3.3 מיליון דולר

בסבב ההשקעה משתתפים משקיעים קיימים, בניהם יזם KLA, קן לוי והקרנות באטרי ופרוסיד ומשקיעים חדשים, בניהם משקיע אסטרטגי גדול מארצות הברית

כתב כלכליסט 18:1922.12.11

תעוזה, קרן הון סיכון המשקיעה בחברות עתירות ידע מודיעה על השתתפות בסבב גיוס הון של חברת המטרה של הקרן, DigiFlex. בסבב הגיוס הנוכחי, המסתכם בכ-3.3 מיליון דולר, לוקחים חלק רוב הקבוצות המושקעות בקרן, ביניהן קרנות בטרי ופרוסיד וקן לוי, מותיקי ובכירי תעשיית היי-טק באמריקאית ומי שהיה המייסד של חברת הענק KLA-Tencor.

 

לסבב מצטרפים משקיעים חדשים, משקיע אסטרטגי גדול מארצות הברית שישקיע מיליון דולר ומשקיע נוסף בסכום של חצי מיליון דולר. חלקה של תעוזה בסבב ההשקעות הוא חצי מיליון דולר והיא תחזיק ב-23.7% ממניות החברה.

 

ההון שגויס ישמש את DigiFlex להמשך פיתוח הטכנולוגיה, הידע, המכירות ותכניות השיווק וכן לשיפור ההון החוזר.
מה דעתך על מניית תעוזה:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה

 

אבי קרבס, מנכ"ל קרן תעוזה: "אנו שמחים על המשך ההשקעה בחברת DigiFlex. החברה מתקדמת יפה, עומדת ביעדים שהציבה לה, ומתחילה לממש את הפוטנציאל האדיר שלה. ההשקעה הזו היא חשובה במיוחד מאחר ולחברה הצטרפו שני משקיעים חדשים, כהבעת אמון ביכולות החברה. יתרה מכך, ההנפקה הפרטית שהתקיימה הייתה גדולה יותר מהתכנון, לנוכח בקשת חלק מהמשקיעים הקיימים להגדיל את חלקם בהנפקה הפרטית. השילוב של טכנולוגיה ייחודית, השקעה כספית וצוות ניהול מיומן ומנוסה, הופך את החברה לכוח משמעותי בתחום הדפוס".
בטל שלח
    לכל התגובות
    x