שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
בורסת ת"א

איליק רוז'נסקי ואלי להב רוכשים עוד נכס בגרמניה

חברת אס.אר אוברסיז שבשליטתם של השניים תרכוש מחצית מהזכויות בבניין משרדים בעיר אסן בגרמניה שנרכש במחיר כולל של 28 מיליון יורו

מעין מנלה 12:1311.12.11
איליק רוז'נסקי, ואלי להב רוכשים עוד נכס בגרמניה. חברת אס.אר. אוברסיז בשליטתם של להב ורוז'נסקי הודיעה היום (א') כי תרכוש כמחצית מהזכויות בבניין משרדים בעיר אסן שבמערב גרמניה אשר נרכש במחיר כולל של 28 מיליון יורו. זאת לאחר שבאוקטובר השלימה רכישת נכס ראשון בגרמניה תמורת 9.1 מיליון יורו.

מה דעתך על מניית להב:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה

 

לצורך רכישת הנכס העמיד בנק מקומי, Post Bank לחברה הלוואה נון ריקורס בסך 21.5 מיליון יורו לחמש שנים בריבית קבועה שעומדת נכון להיום על 3.35% לשנה ובהחזר קרן של כ-1.35% לשנה. סך ההון העצמי הכולל הוא 8.85 מיליון יורו כאשר חלקה של אס.אר הוא כ-4.425 מיליון יורו.

 

הנכס כולל בניין משרדים ובניין המשתרע על שטח של 17,743 מ"ר הכולל שתי קומות שבנייתם טרם הושלמה. בנוסף כולל הנכס בניין חניה בן 4 קומות בשטח של 5,000 מ"ר. לפי הודעת החברה בניין המשרדים ו-250 מקומות חניה מושכרים לדויטשה בנק ושכר הדירה השנתי נטו עומד על כ-1.87 מיליון יורו בשנה.

 

לאס.אר אוברסיז אין כמעט פעילות עסקית משמעותית. הכנסותיה מדמי שכירות בתשעת החודשים הראשונים של 2011 היו זניחות והסתכמו בכ־45 אלף שקל בלבד, כאשר ההפסד הסתכם בכ־502 אלף שקל. בדו"ח הרבעון השלישי מציינת החברה כי עיקר ההפסד נובע מהוצאות ההנהלה.בסוף ספטמבר הכילה קופתה מזומנים בשווי של 60.7 מיליון שקל, אולם במהלך אוקטובר הושלמה רכישת נכס ראשון בגרמניה, מרכז מסחרי בעיר אמריך, תמורת 9.1 מיליון יורו. הנכס משלם דמי ניהול של 722 אלף יורו בשנה. איליק רוז'נסקי היה בעבר מנכ"ל דלק נדל"ן אשר לדוחותיה הוצמדה לאחרונה הערת "עסק חי" ואשר נמצאת במו"מ עם בעלי האג"ח מסדרה כ"ה של החברה להסדר חוב.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x