$
בורסת ת"א

המ-לט: רווח נקי של 5 מיליון דולר ברבעון השני והכנסות שיא

זאת לעומת 2.8 מיליון דולר ברבעון המקביל. הרווח התפעולי עמד על 5.4 מיליון דולר בהשוואה ל-3.2 מיליון דולר ברבעון המקביל אשתקד והכנסות החברה הסתכמו ב-27.4 מיליון דולר

מעין מנלה 11:4107.08.11
חברת המ-לט, מקבוצת אי.די.בי שבשליטת נוחי דנקנר, דיווחה היום (א') על תוצאותיה לרבעון השני. הרווח הנקי של החברה עמד על 5 מיליון דולר לעומת 1.5 מיליון דולר ברבעון המקביל בשנה שעברה, והרווח התפעולי היה 5.4 מיליון דולר בהשוואה ל-3.2 מיליון דולר ברבעון המקביל בשנה שעברה. הכנסות החברה בתקופה הסתכמו ב-27.4 מיליון דולר לעומת 18.6 מיליון דולר ברבעון המקביל, מדובר בהכנסות שיא עבור החברה.

 

החברה, שמייצרת ומשווקת מחברים, ברזים ושסתומים, מייחסת את התוצאות ברבעון לעליה ברמות הביקושים כשעיקר הגידול היה בארה"ב, אירופה וסין. הרווח המדולל למניה עמד ברבעון על 36 סנט לעומת 11 סנט ברבעון המקביל בשנה שעברה.

 

רעידת האדמה שהתרחשה ביפן במרץ פגעה גם במחסן בו מוחזק מלאי החברה במדינה ונגרם נזק שמוערך על ידי החברה ב-1.4 מיליון דולר. עם זאת, לפי דו"ח החברה הנזק אינו מהותי וכן מכירות הקבוצה ביפן לא נפגעו. בהמ-לט מעריכים כי רעידת האדמה לא תשפיע מהותית על תוצאות החברה. לאחר רעידת האדמה אמר מנכ"ל החברה אורי אולינר, כי בטווח הבינוני־ארוך דווקא צפוי להתרחש שיפור בביצועיה של החברה ביפן בעקבות רעידת האדמה, אולם בטווח הקצר עלולה להיווצר בעיה.   

בטל שלח
    לכל התגובות
    x