$
בורסת ת"א

סיבוב פרסה: S1 החליטה להמשיך בתוכנית לרכוש את פאנדטק

זאת לאחר שבחודש שעבר הודיעה ACI כי החליטה לרכוש את S1 תמורת 540 מיליון דולר – החלטה שהעלתה סימני שאלה לגבי אפשרות להשלמת רכישת פאנדטק באמצעות S1

שניר הנדלר 16:2202.08.11

S1 הודיעה היום כי החליטה להמשיך בתוכנית לרכוש את פאנדטק ובכך דוחה את הצעת הרכישה של ACI. בכך נראה כי נסללה הדרך למיזוג פאנדטקו-S1 דרך החלפת מניות. שווי החברה הממוזגת יעמוד על 700 מיליון דולר.

 

המיזוג משקף שווי של כ-315 מיליון דולר לפאנדטק (325 מיליון דולר בדילול מלא) וכ-400 מיליון דולר ל-S1. שתי החברה מצפות להשלים את המיזוג עד תום השנה הנוכחית. מי שייעץ לפאנדטק בכל תהליך המיזוג יהיה סיטיגרופ.

 

במסגרת ההסכם, בעלי המניות של פאנדטק יקבלו 2.72 מניות רגילות של S1 על כל מניה רגילה שבה הם מחזיקים. על פי אותו הסכם בעלי המניות של S1 יקבלו בסך הכל 55% ממניות החברה המשותפת ובעלי המניות של פאנדטק יחזיקו ב-45% מהחברה המשותפת.

 

חברת S1 עוסקת במתן פתרונות לבנקים וחברות קמעונאיות במשך כ-20 שנה. לחברה כ-3,000 ארגונים שלהם החברה עושה סליקה. החברה מעסיקה כ-1,600 עובדים בצפון אמריקה, אירופה, המזרח התיכון, אפריקה ואסיה.

 

החברה הממוזגת תנוהל מהמשרדים הראשיים של S1 הממוקמים באטלנטה ושם החברה הממוזגת יהיה פאנדטק. שני המנכ"לים המשותפים של החברה הממוזגת יהיו ראובן בן מנחם, מנכ"ל פאנדטק הנוכחי וג'והן דרייר, מנכ"ל S1. לחברה החדשה יהיו 8 דירקטורים כשכל אחת מהחברות טרם המיזוג תשלח 4 חברי דירקטוריון משל עצמה.

 

לדברי יו"ר דירקטוריון S1, ג'ון שפיגל, "אנחנו מאמינים שאם נתמיד בתוכנית העסקית לטווח ארוך שלנו, אשר כוללת את שיתוף הפעולה עם פאנדטק, זה יסייע לנו למקסם את הערך למשקיעים ולהשיג את מטרותינו האסטרטגיות".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x