$
בורסת ת"א

ברינסוויי מציגה: הצלחה בטיפול של חולה אחד

חברת הביומד פירסמה היום תוצאות חיוביות של שני ניסויים שלפי החברה "התוצאות אינן מצביעות בהכרח על יעילות". ניסוי אחד בדק נבדק אחד והשני 33 נבדקים

מישל אודי 16:4526.06.11
חברת בריינסווייפירסמה היום (א') שתי הודעות על ניסויים שביצעה שהשורה התחתונה בהן זהה: "תוצאות אלו אינן מצביעות בהכרח על יעילות המכשיר, הצלחתו של ההליך והעלויות הכרוכות בו".

 

ההודעה הראשונה נגעה לתוצאות סופיות של ניסוי קליני ב-33 חולי סכרת הסובלים מכאב כרוני באיטליה שהשתמשו מכשיר החברה, DEEP-TMS, במשך 5 ימים וקיבלו עוד סדרת טיפולי דמה במשך 5 ימים, כ-45 יום לאחר הטיפול הראשון, כאשר הסדר בין הטיפולים היה אקראי.

 

משאלונים שהעבירה החברה עולה כי נראה שיפור מובהק בטיפולים של בריינסוויי לעומת קבוצת הדמה, בה לא נראה שיפור לאחר הטיפולים. לפי החברה, החוקר הראשי כתב בדוח התוצאות הסופי כי התוצאות תומכות בשימוש במכשיר ה-DEEP-TMS של החברה לטיפול ארוך טווח בחולים הסובלים מכאב נוירופתי ושאינם מגיבים לתרופות.

 

מה דעתך על מניית בריינסוויי:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה
ההודעה השנייה הייתה לגבי מטופל אחד ויחיד הלוקה ב-APHASIA (פגיעה נוירולוגית הגורמת לאובדן או פגיעה של יכולת השימוש בשפה בדיבור ובכתיבה). לפי ההודעה, המטופל קיבל שלושה מחזורים של עזרה באמצעות מכשור של החברה, אחד דמה ושניים אמיתיים. בסוף כל מחזור שארך חמישה ימים, בדיקות ה-MRI הראו שיפור אחרי טיפולי האמת ומצב דומה אחרי טיפול הדמה. לפי ההודעה, החוקר ציין כי מדובר בממצאים ראשוניים אך מעודדים.

 

כאמור, בסיפה של שתי ההודעות ניתן הסבר כי אין מדובר התוצאות המעידות על יעילות ואין ודאות לגבי השלמת הניסויים ובדבר הצלחתו של ההליך.
בטל שלח
    לכל התגובות
    x