$
שווקי חו"ל

נורטל דוחה את מכירת הפטנטים בעקבות "התעניינות משמעותית" מצד חברות שונות

לפי החברה, ההצעה של גוגל: 900 מיליון דולר עבור 6,000 הפטנטים של נורטל, היא רק "נקודת הפתיחה" למכירה הפומבית שתידחה בשבוע; RIM ואריקסון שוקלות להציע הצעות מתחרות

בלומברג 18:5116.06.11

יצרנית ציוד התקשורת, נורטל נטוורקס דוחה את מכירת מגוון הפטנטים שברשותה, שהייתה צפויה להתרחש ב-20 ביוני בשבוע נוסף, בעקבות "רמת התעניינות משמעותית" בפורטפוליו הפטנטים הטכנולוגיים של החברה.

 

המכירה הפומבית של 6,000 פטנטים ובקשות לפטנטים מתוכננת כעת ל-27 ביוני, כך הודיעה היום (ה') החברה.

 

גוגל, שמעוניינת ברכישת פטנטים שיוכלו לשמש לטלפונים העובדים על מערכת ההפעלה אנדרואיד שלה, הציעה 900 מיליון דולר באפריל בהצעה שנורטל כינתה "נקודת הפתיחה" למכירה הפומבית. RIM, יצרנית הבלאקברי, ויצרנית הציוד הסלולרי אריקסון גם כן שוקלות להגיש הצעות מתחרות, כך לפי אנשים יודעי דבר בחברות אלו.

 

מה דעתך על מניית GOOGLE:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה
נורטל הגישה בקשה לפשיטת רגל בינואר 2009 לאחר שרשמה הפסד של 5.8 מיליארד דולר בעקבות המיתון הכלכלי בו בחרו הלקוחות שלה לדחות רכישת ציוד חדש. מאז, נורטל גייסה 3 מיליארד דולר כדי לשלם לנושיה באמצעות מכירת עסקי החברה, כאשר הפטנטים הם בין הנכסים המשמעותיים האחרונים שימכרו.

 

הפטנטים של נורטל מכסים טכנולוגיית טלקומוניקציה שמשמשת בטלפונים סלולריים ורשתות, כמו כן חיפוש באינטרנט ורשתות חברתיות. הפטנטים עשויים גם לסייע לחברות להגן על עצמן מפני תביעות משפטיות או לייצר רווח ממכירת רישיונות לשימוש בהם.
בטל שלח
    לכל התגובות
    x