$
בורסת ת"א

בלעדי ל"כלכליסט": שאול אלוביץ' רכש מניות בזק ב-150 מיליון שקל

מניית בזק ריכזה מחזור חריג של 230 מיליון שקל - כפול מהממוצע. ל"כלכליסט" נודע כי רכישת המניות התבצעה דרך UBS, אך בבית ההשקעות השוויצרי סירבו להגיב לידיעה. בי קומיוניקיישנס, המחזיקה בכ-30% ממניות בזק, הצליחה להאיץ באחרונה את קצב החזר ההלוואות שנטלה לצורך רכישת גרעין השליטה בבזק

שהם לוי ורחלי בינדמן 15:0810.03.11

בי קומיוניקיישנסשבשליטת שאול אלוביץ' רכשה מניות של בזק בהיקף של כ-150 מיליון שקל דרך הברוקראז' של UBS בישראל, כך נודע ל"כלכליסט". בבזק וב-UBS סירבו להגיב לידיעה. מניית בזק ריכזה היום מחזור מסחר חריג של כ-230 מיליון שקל.

 

בי תקשורת (בי קומיוניקיישנס), החזיקה טרם הרכישה בבורסה בכ-30% ממניות בזק. החברה אם של בזק, הצליחה להאיץ באחרונה את קצב החזר ההלוואות שנטלה לצורך רכישת גרעין השליטה בבזק, כך עולה מדו"חותיה הכספיים של החברה שפורסמו שלשום (ג').

 

בזק דיווחה אתמול כי אלן גלמן, משנה למנכ"ל בזק וסמנכ"ל הכספים בחברה, מימש את כל האופציות שנותרו ברשותו למניות החברה תמורת 11.6 מיליון שקל.

מה דעתך על מניית בזק:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה

 

חברת התקשורת בזק נעלה את שנת 2010 עם רווח נקי של 2.44 מיליארד שקל והכנסות של 11.98 מיליארד שקל. בזק תחלק דיבידנד של 1.16 מיליארד שקל עבור הרווח הנקי שרשמה במחצית השנייה של 2010 - יתרת העודפים של החברה לחלוקה.

 

"אנחנו מתכוונים להמשיך ולהשקיע בתשתיות ולהתכונן להרחבת התחרות בשווקים השונים שבהם אנחנו פועלים, שיהפכו תחרותיים יותר בהמשך", אמר שלשום (ג') יו"ר בזק, שאול אלוביץ', עם פרסום הדו"חות ל"כלכליסט".

 

עוד אמר אלוביץ' כי, "האסטרטגיה של בזק עברה מלהיות ספק של תשתיות תקשורת לספק של תשתיות ושירותים, והיא מניבה תוצאות בשטח, וב־2010 הצליחה בזק לשבור עוד שיאים, שהתבטאו בגידול דו־ספרתי ברוב המימדים הפיננסיים שלה. אני חושב שבזק מתמודדת בשווקים מאוד תחרותיים, והשינוי שמתרחש כל הזמן בטכנולוגיות בתחום הזה ובדרך שבה הצרכן צורך את השירותים הופכת את התחרות למהותית יותר. כמובן שגם הרגולטור מציב לנו אתגרים לא פשוטים. הדרך להתמודד עם האתגרים הללו היא המשך ההשקעה בתשתיות שלנו באמצעות מיזמים עתירי הוצאות".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x