$
בורסת ת"א

קרן בראשית תשקיע 36 מיליון שקל באספן גרופ

לפי הסכם העקרונות תחזיק בראשית ב-6.1 מיליון מניות המהוות 11.4% מאספן גרופ. ההשקעה תתבצע לפי מחיר של 5.90 שקלים למניה - בדומה למחיר השוק

שי סלינס 11:4206.02.11

קרן בראשית ואספן גרופ חתמו היום (א') על מזכר עקרונות, לפיו תשקיע הקרן 36 מיליון שקל באספן גרופ בתמורה להקצאת 6.1 מיליון מניות, המהוות 11.4% מהון מניותיה של החברה.

 

מני וסרמן ורן גרודצקי, מנהלים משותפים של קרן בראשית הודיעו היום כי ההשקעה תתבצע לפי מחיר של 5.9 שקלים למניה, כאשר את המסחר היום באחד העם פתחה המניה במחיר 5.93 שקלים.

 

מה דעתך על מניית אספן גרופ:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה

בנוסף, יוקצו לקרן בראשית אופציות, לתקופה של 3.5 שנים, הניתנות למימוש ל-1.8 מיליון מניות נוספות של אספן לפי מחירי מימוש שינועו בין 6.5 שקלים ל-7.5 שקלים למניה.

 

בתחילת החודש הודיעה אספן גרופ כי היא מתרחבת גם לתחום של האנרגיה הסולארית וכי תקים 15 מתקנים על גגות מבני החברה בהשקעה של 9.5 מיליון שקל. המערכות בגודל של עד 50 קילו וואט כל אחת תחלנה לייצר חשמל באמצע שנת 2011.

 

בראשית הינה קרן המתמחה במחזור חובות, הענקת אשראי וביצוע השקעות בחברות ישראליות. הקרן הוקמה בשנת 2009 על ידי מני וסרמן, גבי פרל, רן גרודצקי וצורי לביא. עד היום ביצעה הקרן השקעות בהיקף של מעל מיליארד שקל.

 

מבראשית נמסר היום כי "זיהינו באספן גרופ אסטרטגיה עסקית הממוקדת ברכישה והשבחה של נכסים מניבים איכותיים, ויכולות ניהול וביצוע מוכחות שיסייעו לחברה לייצר תשואה נאותה על ההון המושקע".

 

גיא פרג, יו"ר אספן גרופ אמר היום כי "הגדלת הון המניות תשפר את סיכויי החברה להיכלל בעתיד במדדים המובילים של הבורסה בתל-אביב".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x