• תפריט
שוקי חו"ל

קומברס ביקשה שימוע מה-SEC כדי למנוע את מחיקתה מהמסחר

בחודש שעבר פסק שופט אזרחי בארצות הברית על מחיקת מניותיה של קומברס מרשימת הפינק שיטס. הפסיקה תקבל תוקף רק לאחר הכרעת ה-SEC

שניר הנדלר 15:2122.08.10

הנהלת קומברס ממשיכה בניסיונותיה להסיר מעל החברה את איום מחיקת המניה מהמסחר. בחודש שעבר פסק שופט אזרחי בארצות הברית על מחיקת מניותיה של קומברס מרשימת הפינק שיטס. פסיקת השופט תקבל תוקף רק לאחר שרשות ניירות ערך האמריקאית (SEC) תחליט להמשיך בהליכים נגד קומברס ולהורות על מחיקת מניותיה מהמסחר בבורסה.

 

קומברס לא המתינה לפסיקתה של ה-SEC ומהודעה שפרסמה החברה בסוף השבוע עולה כי היא פנתה לרשות האמריקאית בבקשה לעריכת שימוע בו היא מתכוונת לנסות ולשכנע את ה-SEC כי יש לאפשר לקומברס להמשיך להיסחר בבורסה.

 

השופט האזרחי נדרש לדון בסוגיה לאחר שה-SEC לא אישרה את תגובתה של קומברס (Wells Submission) להמלצתו של צוות מטעם ה-SEC, שקבע כי מאחר שקומברס לא הגישה את דו"חותיה המבוקרים, יש להגיש נגדה תביעה אזרחית באשמת הפרה של חוקי ניירות ערך פדרליים.

 

מההודעה שפרסמה בסוף השבוע קומברס עולה כי החברה קיבלה מה-SEC אישור לשימוע. על הקומברס לשלוח ל-SEC עד ל-16 בספטמבר הסבר מפורט מדוע לטענת החברה אין למחוק את מניותיה. עד לתאריך ה-18 באוקטובר תשלח הרשות לניירות ערך האמריקאית את תגובתה לקומברס, ואז שוב תוכל קומברס להגיב להחלטת ה-SEC עד ל-1 בנובמבר. לאחר מכן, תחליט הרשות אם למחוק את המניה מהמסחר, כאשר קומברס תנתן האפשרות לערער על ההחלטה.

 

בתוך כך, קומברס חוזרת על הערכותיה כי היא תוכל להשלים את עריכת דו"חותיה הכספיים לשנים 2005-2008 עד סוף החודש הבא. ולאחר מכן היא תפעל להשלמת הדו"חות הכספיים של השנה המסתיימת ב-21 בינואר 2010, ולרבעונים הבאים אחריו. אם לבסוף תמחק קומברס מהרשימה המשנית, היא מקווה לסיים את עריכת דו"חותיה המבוקרים ואז להגיש בקשה ל-SEC להירשם מחדש למסחר בבורסת נאסד"ק.

בואו לדבר על השוק בפורום ספונסר >>

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x