$
בורסת ת"א

סוף הסכסוך? אורמת הודיעה רשמית על מינוי ירום אריאב ויקי ירושלמי לדירקטוריון - בגזית מרוצים

כפי שפורסם לראשונה באתר "כלכליסט", אורמת מציעה למנות את אריאב וירושלמי לדירקטוריון במקומם של טרופ וגונן. גזית: "צעד נכון לכלל מחזיקי החברה"

גיל קליאן 15:5526.07.10

האם הסכסוך באורמת לקראת סיום? אורמת וגזית דיווחו היום לבורסה כי גזית מושכת את בקשתה למנות את יובל ינאי וגד ארבל כדירקטורים חיצוניים באורמת. כמו-כן היום אישרה אורמת את הפירסום הבלעדי באתר "כלכליסט" כי אורמת צפויה להגיש את שמותיהם של יקי ירושלמי וירום אריאב כדח"צים בחברה, לאחר שגזית של חיים כצמן ודורי סגל התנגדה להמשך כהונתם של הדח"צים המכהנים בחברה - ומתחה ביקורת נוקבת על התנהלות החברה תחת בעלי השליטה - משפחת ברוניצקי. דרישה זו של גזית הציתה סכסוך שליטה בחברה.

 

דובר גזית מסר כי "בחברה מברכים את הנהלת אורמת על החלטתם להעמיד להצבעת האסיפה הכללית את האדונים הנכבדים ירום אריאב ויקי ירושלמי כדח"צים בחברה. זהו צעד נכון לחיזוק דירקטוריון והנהלת החברה לקראת בניית ערך עבור כלל משקיעי החברה".  

 

בשבוע שעבר הודיעו שני הדח"צים המכהנים צבי טרופ ועזרי גונן, כי הם מסירים את מועמדותם לכהונה שניה. שני הדירקטורים אשר חיים כצמן, יו"ר גזית גלוב, דרש להחליפם, כתבו כי "בנסיבות הקיימות ומשיקולים של טובת החברה העומדים לנגד עיננו, החלטנו להסיר את מועמדותנו לכהונה נוספת, החלטנו כי יהיה זה מן הראוי להסיר את מועמדותנו ולאפשר לכם לקבל הסכמה רחבה ככל שניתן מקרב בעלי המניות מן הציבור למועמדים אחרים".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x