$
בורסת ת"א

נחשף ב"כלכליסט" - רשמית: פועלים סהר תפסיק להמליץ למוסדיים

פועלים סהר: "החברה תעמוד בכל התחייבויותיה עד למועד הפסקת השירות והעברתו לאחרים"

תומר זלצר 07:4631.05.10

דירקטוריון פועלים סהר, חברה־בת (100%) של בנק הפועלים, החליט אתמול כי החברה תמכור את פעילותה בתחום מתן חוות דעת לגבי דרך ההצבעה באסיפות כלליות של בעלי מניות ושל מחזיקי אג"ח. כוונת בנק הפועלים להפסיק את פעילות הייעוץ למוסדיים פורסמה לראשונה ב"כלכליסט".

 

ההחלטה התקבלה על רקע עמדת רשות ני"ע בדבר מגבלת נתח שוק בכל הקשור למתן חוות דעת לגבי דרך ההצבעה באסיפות כלליות של בעלי מניות ושל מחזיקי אג"ח מקרב קרנות נאמנות; וכן על רקע עמדתה הציבורית של הרשות ולפיה בפעילות פועלים סהר, בכל הקשור למתן חוות דעת לגבי דרך ההצבעה באסיפות, קיים חשש לאפשרות של ניגודי עניינים פוטנציאליים.

 

מפועלים סהר נמסר, כי "על מועד הפסקת מתן שירותי חוות דעת, הניתנים זה כעשר שנים, תימסר הודעה נפרדת. החברה תעמוד בכל התחייבויותיה כלפי לקוחותיה ותנקוט אמצעים ראויים כדי להמשיך ולשמור על רמת שירות גבוהה, כפי שהיתה עד כה, הן לגבי השירות המתואר לעיל - וזאת עד למועד הפסקתו והעברתו לאחרים - והן לגבי מגוון השירותים הנוספים המוענקים על ידי החברה ללקוחותיה. פועלים סהר תמשיך במתן שירותיה הייחודיים ללקוחות המוסדיים, ביניהם קרנות פנסיה ותיקות, קרנות פנסיה חדשות, קופות גמל, קרנות השתלמות וחברות ביטוח".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x