$
שווקי חו"ל

מנכ"ל אורביט: "פתחנו את 2010 עם צמיחה חזקה ואנחנו אופטימיים באשר להמשך השנה"

חברת מערכות התקשורת סיימה את הרבעון עם רווח נקי של 720 אלף דולר - עלייה של 64% לעומת הרווח הנקי ברבעון המקביל

עומר ענבר 15:1525.05.10

אורביט סיכמה היום (ג') רבעון ראשון חזק עם עלייה של כ-64% ברווח הנקי לעומת הרבעון המקביל אשתקד עלייה, שהסתכם ב-720 אלף דולר ועם עלייה חדה בשיעור הרווח הגולמי ל-35.6%.

מה דעתך על מניית אורביט:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה

 

לדברי אבי כהן, נשיא ומנכ"ל אורביט: "פתחנו את שנת 2010 עם צמיחה חזקה ואנחנו אופטימיים באשר להמשך השנה. ברבעון זה הצגנו את הרווח הרבעוני הגבוה ביותר בשנים האחרונות, הצגנו שיפור חד בשיעור הרווח הגולמי, והרווח התפעולי גדל פי 4. עוצמתה של אורביט בחודשים האחרונים באה לידי ביטוי בכך שהיא מתמודדת על עסקאות הולכות וגדלות, בנוסף, לחברה מנועי צמיחה - אספקת מערכות תקשורת לווייניות – שוק שצומח בכ-30% בשנה, כך שבכוונתנו להמשיך להציג קצבי צמיחה גבוהים בתחום ואנו אף שואפים להגדיל את נתח השוק".

 

עוד הוסיף כהן כי "אורביט מרחיבה את הפעילות בתחום ה-Oil&Gas בכל העולם, כיוון שיותר חברות משקיעות ברכישת ציוד תקשורת מתקדם, אנו מצליחים להשיג עסקאות גדולות, במיוחד בברזיל שהיא אחת מהמדינות שנהנות מהצמיחה בשוק ה-Oil&Gas. נפח הפעילות של אורביט בשוק זה גדל משמעותית, מתחילת השנה ורק לתחום זה בברזיל קיבלה אורביט הזמנות בהיקף של כ-8.5 מיליון שקל".

 

הכנסות החברה ברבעון הראשון של שנת 2010 הסתכמו ל-12.1 מיליון דולר, המהווה גידול של 13% ביחס להכנסות של 10.7 מיליון דולר ברבעון המקביל אשתקד. הגידול בהכנסות נובע מגידול במכירות של כל קווי המוצרים של החברה.

 

אורביט הינה חברה תקשורת בעלת שלושה פתרונות תקשורת (קווי מוצר): מערכות תקשורת לוויינים לפלטפורמות ניידות, מערכות עקיבה בין פלטפורמות ניידות ונייחות ללווינים (תקשורת, צילום), מטוסים, מזל"טים וטילים ומערכות ניהול תקשורת ושמע.

 

ברבעון הראשון של שנת 2010 הסתכם הרווח התפעולי של החברה ב-940 אלף דולר לעומת רווח תפעולי של 246 אלף דולר ברבעון המקביל אשתקד. שיעור הרווח התפעולי ברבעון הראשון של שנת 2010 עמד על 8% לעומת 2.3% ברבעון המקביל אשתקד. בדומה לרווח הגולמי, הגידול ברווח התפעולי נבע בעיקרו מגידול במכירות, שיפור ברווח הגולמי של מוצרי החברה והליכי התייעלות תפעולית שיישמה החברה.
בטל שלח
    לכל התגובות
    x