$
שווקי חו"ל

סאפיינס רכשה חברה אמריקאית תמורת 8-6 מיליון דולר

תרכוש את ספקית פתרונות התוכנה לתעשיית הביטוח הארקרייס בעסקה במזומן ובמניות. רוני על-דור: "נציג פתרונות כוללים בענף הביטוח"

שניר הנדלר 10:3128.04.10
סאפיינסהודיעה היום (ד') כי חתמה על הסכם לרכישת ספקית פתרונות התוכנה לתעשיית הביטוח האמריקאית הארקרייס (Harcase) בעסקה של 8-6 מיליון דולר במזומן ומניות.

 

סאפינס מקבוצת פורמולה עוסקת בפיתוח ושיווק פתרונות תוכנה לתעשיית הביטוח והפנסיה הגלובלית. רכישת הארקייס המפתחת ומשווקת פתרונות תוכנה לענף הביטוח האלמנטארי עשויה להגדיל את נגישותה של סאפיינס ללקוחות בתחום הביטוח.

 

מה דעתך על מניית סאפיינס:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה
רוני על-דור, מנכ"ל סאפיינס אמר היום כי "אנו שמחים לשלב את הצוות של Harcase בסאפיינס. אנו מתמקדים כעת במשימה לספק את הפתרונות החדשניים והאמינים ביותר לתעשיית הביטוח בעולם. בהתחשב בגודל ובהשפעה של שוק הביטוח בצפון אמריקה, הרכישה הנוכחית הינה הצעד ההגיוני הנכון ביישום האסטרטגיה שלנו להפוך את סאפיינס לספקית פתרונות כוללים בקרב חברות הביטוח בעולם".

 

עוד הוא הוסיף כי "הרכישה משלימה את סל הפתרונות והמוצרים שסאפיינס תציע ללקוחותיה, ואנו מאמינים שהיא תסייע לנו לחזק את מעמדנו כספקי פתרונות עבור חברות ביטוח מובילות בישראל ובחו"ל כבר בשנה הקרובה. זאת, בין היתר, הודות ליכולתנו 'לגייר' את מוצרי הארקייס ולהתאימם מיידית לצרכים שהוצגו לנו על ידי חברות ביטוח מישראל".
בטל שלח
    לכל התגובות
    x