$
בורסת ת"א

ביוליין הציגה תוצאות חיוביות בניסוי ההמשך לתרופת הסכיזופרניה

במסגרת ניסוי ההמשך לניסוי שלב 2 B, אשר ארך שישה שבועות, נצפה שיפור נוסף בתפקוד הקוגניטיבי של המטופלים

שהם לוי 09:5417.01.10

ביוליין אר.אקס. הודיעה היום (א') על תוצאות חיוביות בניסוי ההמשך לניסוי 'שלב 2 B', אשר נמשך 6 שבועות. תוצאות אלו מתפרסמות בהמשך לדיווחי החברה ב-14 וב-23 בספטמבר 2009 בדבר הצלחת הניסוי הקליני 'שלב 2 B' של BL-1020, אשר השיג את מטרותיו הראשיות והמשניות, ביניהן שיפור משמעותי בתפקוד הקוגניטיבי של החולים לאחר טיפול של 6 שבועות.

מה דעתך על מניית ביוליין:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה

 

בנוסף, נמצא כי טיפול בתרופה למשך 12 שבועות לא גרם לשינויים קליניים, שינויים בפעילות הלב (ECG), בבדיקות המעבדה, או בסימנים החיוניים (לחץ דם, דופק וטמפרטורת הגוף). יתרה מזאת, חולים אשר טופלו ב-BL-1020 במינון של 20-30 מ"ג ליום לא הראו שינוי או שהראו ירידה במדד הבוחן תופעות לוואי מוטוריות הקרוי Extra-Pyramidal Symptoms Rating Scale) ESRS).

 

תוצאות אלו מחזקות ממצאים קודמים ומראות כי טיפול ממושך ב-BL-1020 הינו בטוח, יעיל ובעל פוטנציאל לשפר את תפקודם הקוגניטיבי של חולי סכיזופרניה.

 

לדברי דר' כנרת סויצקי, מנכ"לית ביוליין אר.אקס: "אנחנו מרוצים מאוד מתוצאות ניסוי ההמשך. תוצאות אלו מחזקות את אמונתנו כי BL-1020 תביא תועלת רבה והקלה לחולי סכיזופרניה ומשפחותיהם. התוצאות החיוביות הנוספות יחזקו את הבסיס לשיתוף פעולה עם חברות פארמה בינלאומיות במטרה להשלים את פיתוח ה-BL-1020. אנו מכירי תודה לממציאים ולעמיתיהם מהאקדמיה- פרופ' אברהם נודלמן (מחלקת הכימיה, אוניברסיטת בר אילן), פרופ' אברהם ויצמן, דר' עדה רפאלי ודר' עירית גיל-עד (הפקולטה לרפואה, אוניברסיטת תל אביב)".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x