$
בורסת ת"א

ביוליין ממשיכה לצ'פר את הבכירים באופציות

אחרי החבילה למנכ"לית החדשה: הדירקטור רפי הופשטיין קיבל אופציות שיבשילו על פני ארבע שנים ומהוות 0.2% מהון המניות של חברת הביומד

עומר ענבר 09:1108.12.09

לאחר שהעניקה יותר מחצי מיליון אופציות למנכ"לית החדשה כנרת סויצקי, חברת פיתוח התרופות ביוליין תעניק עוד 200 אלף אופציות לדירקטור החברה רפי הופשטיין במחיר מימוש של 4.83 שקל למניה, מחיר הסגירה של המניה שלשום.

מה דעתך על מניית ביוליין:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה

 

האופציות יבשילו רבעונית על פני תקופה של ארבע שנים והן מהוות 0.2% מהון המניות של ביוליין. בישיבת הדירקטוריון שאישר את החלטה להעניק את האופציות, נכחו שני הדירקטורים החיצוניים של החברה גיל ביאנקו ואילן לויטה - שקיבלו היקף זהה של אופציות כמענק במסגרת תפקידם עם מינויים לתפקיד ב־2007 - המנכ"ל המתפטר מוריס לסטר ויו"ר הדירקטוריון וסמנכ"ל למיזמים חדשים בטבע, אהרון שוורץ.

 

הופשטיין מונה לדירקטור בביוליין מעט לאחר הקמת החברה ולא קיבל אופציות במסגרת תפקידו עד עתה, וזאת בשל כך שהוא מכהן כיו"ר הדירקטוריון של הדסית ביו, חברת אחזקות בתחום מדעי החיים, שהיתה בעלת שליטה בביוליין עד חודשי הקיץ השנה.

 

לפני שבועיים הודיעה ביוליין כי המנכ"ל מוריס לסטר מתפטר מתפקידו ובמקומו תמונה כנרת סויצקי, אשר לה יוענקו 550 אלף אופציות במחיר השוק.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x