$
בורסת ת"א

ביטוח ישיר מרפדת את יוסי קוצ'יק ב־400 אלף שקל

חברת הפיננסים מעוניינת לתת לסגן היו"ר מענק עבור "תרומתו לקידום עסקיה של החברה"

רחלי בינדמן 09:4401.12.09

חברת ביטוח ישיר, שבשליטת משפחת שניידמן, מעוניינת להיטיב עם סגן יו"ר הדירקטוריון של החברה יוסי קוצ'יק ולתת לו מענק כספי של 400 אלף שקל.

 

לשם כך דיווחה ביטוח ישיר על כינוס אסיפה כללית של בעלי המניות. האסיפה נועדה לאשר את מתן המענק לקוצ'יק, ודירקטוריון ביטוח ישיר מבהיר כי הסיבה למתן המענק היא תרומתו של סגן היו"ר קוצ'יק, ששימש בעברו כמנכ"ל משרד ראש הממשלה בעת כהונתו של אהוד ברק, לקידום עסקיה של החברה. תרומה זו, כך נאמר, היא מעבר לפעילותו השוטפת של יוסי קוצ'יק במסגרת תפקידו כסגן יו"ר פעיל בחברה.

קוצ'יק הוא דמות מוכרת במגזר הציבורי. בשנים 1994–1999 שימש ממונה על השכר במשרד האוצר, לאחר מכן, כאמור, מונה למנכ"ל משרדו של אהוד ברק, ולאחר שהאחרון הפסיד בבחירות עבר קוצ'יק לפעילות עסקית.

 

קוצ'יק שימש מנכ"ל חברת כוח האדם מנפאואר, ולפני כשנתיים, במסגרת חברה לייעוץ שהקים בתחום יחסי העבודה, ייעץ לבנק ישראל בסכסוך שהתגלע בין הנהלת הבנק לוועד העובדים שלו, אז גרף לכיסו עשרות אלפי שקלים בחודש עבור הייעוץ.

 

קוצ'יק מונה לדירקטור בביטוח ישיר ביולי 2005, והוא משמש בנוסף גם דירקטור בחברה־הבת ישיר איי.די.איי, המרכזת את פעילות הביטוח הישיר, וחבר בוועדת ההשקעות של ביטוחי המנהלים שלה.

 

ביטוח ישיר פועלת באמצעות חברות־בנות בתחום הביטוח והפיננסים בישראל, לאחר שלפני כחצי שנה מכרה את פעילות הביטוח שלה במזרח אירופה.

החברה סיימה את הרבעון השלישי של 2009 עם הפסד כולל של 2.7 מיליון שקל, לעומת הפסד של 61.4 מיליון שקל ברבעון המקביל אשתקד.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x