$
שווקי חו"ל

רוזטה ג'נומיקס מינתה את קנת' ברלין לנשיא ומנכ"ל החברה

עד למינויו כנשיא ומנכ"ל רוזטה ג'נומיקס, משנת 2007 ועד עתה כיהן מר ברלין כמנכ"ל עולמי של חברת Veridex LLC, חברת בת של Johnson & Johnson

כתב כלכליסט 14:0003.11.09

רוזטה ג'נומיקס (סימול בנאסד"ק: ROSG), העוסקת באבחון מולקולארי חדשני על בסיס מיקרו RNA, הודיעה היום על מינויו של קנת' ברלין (45) לנשיא ומנכ"ל החברה, מינוי אשר יכנס לתוקף מיידי. מועצת המנהלים של רוזטה ג'נומיקס המליצה שמר ברלין ימונה גם למועצת המנהלים של החברה, והמלצה זו תועמד להצבעה באסיפת בעלי המניות הקרובה.

 

עד למינויו כנשיא ומנכ"ל רוזטה ג'נומיקס, משנת 2007 ועד עתה כיהן מר ברלין כמנכ"ל עולמי של חברת Veridex LLC, חברת בת של Johnson & Johnson העוסקת בפתוח אבחון תאי ומולקולרי של סרטן.

 

תחת הנהגתו הארגון צמח ל-100 עובדים, והוא הוביל את ההשקה של שלושה מוצרים לאבחון סרטן, רכישת השותפה לאבחון תאי, והיה אחראי לצמיחה משמעותית במכירות כאשר Veridex עברה ממחקר ופיתוח לאספקה מסחרית של שירותים ומוצרים לאבחון אונקולוגי. במהלך כהונתו של מר ברלין, Veridex זכתה במספר רב של פרסים ובכלל זה הכרה של ה-Cleveland Clinic ו- Prix Galien, עבור השימוש בטכנולוגית CellSearch במלחמה נגד סרטן.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x