$
בורסת ת"א

שורד בשוק ההון: חנוך מהישרדות ימונה לתפקיד בכיר בכלל פיננסים

כפי שנחשף ב"כלכליסט", בית ההשקעות יבצע שינוי ארגוני במסגרתו יפוטרו עובדים בחברה וימונו סמנכ"ל שיווק וסמנכ"ל כלכלה ומימון. טל רז: "זהו מהלך קשה וכואב. אני לוקח על עצמי את האחריות לתהליך זה"

הדר רז 09:4902.11.09

טל רז, המנכ"ל החדש של כלל פיננסים, ממשיך לבצע שינויים: דירקטוריון בית ההשקעות אישר שינוי ארגוני שמטרתו התאמת המבנה הארגוני של בית ההשקעות לפעילותו, יצירת סינרגיה בין מוצרים ושירותים וייעול תהליכי עבודה. בין המינויים החדשים הודיע בית ההשקעות גם על מינויו של כוכב הישרדות חנוך בודין לבכיר בחברה.

 

בהודעת בית ההשקעות נכתב, כי "השינוי נועד לרכז התמחויות, להתמקד בפעילויות הליבה של החברה (בהן ניהול תיקי השקעות, קרנות נאמנות ומוצרים פיננסיים) וכן להביא לחסכון ולהתייעלות".

 

כפי שפורסם לראשונה ב"כלכליסט", במסגרת השינוי יבוצעו קיצוצי שכר ופיטורים של כ-30 עובדים מבית ההשקעות, כך שיקוצצו 20% מעלויות השכר של בית ההשקעות. טל רז מסר כי "ההתמקדות בתחומי פעילות אלה חייב את כלל פיננסים להיפרד מקבוצת עובדים בחברה. זהו מהלך קשה וכואב אולם כמי שלקח על עצמו את האתגר להחזיר את כלל פיננסים למרכז מפת שוק ההון, למיצוב נכון יותר ולרווחיות, אני לוקח גם על עצמי את האחריות על תהליך כואב זה".

 

במסגרת השינוי הארגוני, יבוצעו שינויים בשלושה תחומים מרכזיים: הקמת אגף השקעות ומסחר מרכזי, הקמת אגף שיווק ומכירות שיתמקד בפעילות מול המגזר הפרטי וכן הקמתו של אגף מימון וכלכלה לצד אגף הכספים, שיהיה אמון על תכנון ויישום כלי בקרה למדידה, הובלת תהליכים כלכליים ליצירת תובנות חדשות ובקרה בתחום המימון.

 

במסגרת השינוי הארגוני וכפי שפורסם לראשונה ב"כלכליסט", עמית הררי ימונה לסמנכ"ל כלכלה ומימון. הררי, שמכהן כמנהל תחום מימון ובנקאות בסלקום, מכיר את רז מתקופת עבודתם המשותפת בחברת הסלולר. בנוסף לכך, גיל לרר ימונה לסמנכ"ל השיווק והמכירות של החברה, בתפקידו האחרון ניהל לרר את מערך העסקים והשיווק בקבוצת מדנס, במגדל גמל פלטינום וטרם לכן כיהן כסמנכ"ל בכיר וראש אגף שיווק בהראל חברה לביטוח.

 

כוכב הישרדות חנוך בודין שניהל עד לאחרונה את מערך המכירות הארצי של מגדל גמל פלטינום, יצטרף ללרר וינהל את מערך ההפצה של החברה, תוך התמקדות בשיווק בנקים ובמערך שרות הלקוחות והטלמרקטינג.
בטל שלח
    לכל התגובות
    x