שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
בורסת ת"א

ת"א ננעלה במגמה מעורבת; ירידות במניות הבנקים

ת"א 25 ירד ב-0.1%, ת"א 100 התחזק ב-0.1%. מדד הבנקים ירד בכ-1.8%. כיל עלתה ב-0.9% אחרי עליות במניות הדשנים בעולם

סיון איזסקו 16:4020.10.09

המסחר בבורסה בתל אביב ננעל במגמה מעורבת.

 

מדדי ת"א

ת"א 25 ת"א 100 תל טק נדל"ן בנקים

 

מדדי אג"ח

תל בונד 20 תל בונד 40 תל בונד 60

 

אתמול, לאחר סגירת המסחר בוול סטריט היה זה תורה של אפל להכות את תחזיות האנליסטים. טקסס אינסטרומנטס אף היא העלתה תחזיות רווח ומשדרת אופטימיות במסחר בבורסות אסיה.

 

הנפט כובש היום לראשונה מזה 14 חודשים את פסגת 80 הדולרים לחבית בעוד הדולר נחלש בעולם למול המטבעות העיקריים והשווקים באסיה רשמו עליות שערים של אחוז אחד במדדים המובילים.

 

המסחר בבורסות אירופה ננעל אמש במגמה חיובית בהובלת מדד הדקס הגרמני שטיפס ב-1.9%. מדד פוטסי 100 הבריטי עלה ב1.76% ומדד קאק הצרפתית עלה בשיעור של 1.69%.

 

מניות במרכז

 

"כלכליסט" חושף היום כי חיים כצמן, בעל השליטה בגזית גלוב, מוכר מניות אורמת בבורסה בהיקף של כ-50 מיליון שקל.

 

מניית כימיקלים לישראל בולטת על רקע העליות החדות במניות סקטור הדשנים אמש בוול סטריט. מוזאיק זינקה ב-4% ופוטאש הקנדית הוסיפה יותר מ-6%.

 

אידיבי אחזקות דיווחה אמש על השלמת העסקה לרכישת גנדן תיירות מבעלי השליטה לאחר שבעלי המניות אישרו את העסקה באסיפה הכללית שהתקיימה ביום חמישי האחרון במשרדי החברה. 

 

מבני תעשיה דיווחה אמש כי גייסה 11.25 מיליון שקל על ידי מכירת 10.08 מיליון אג"ח סדרה ז' במהלך המסחר בבורסה שהוחזקו על ידי החברה הבת. לאחר ביצוע המכירה נותרו בידי חברת הבת 41.88 מיליון אגרות חוב.

 

קבוצת דלק ביצעה רישום תעודות ADR שיאפשרו להשקיע במניות החברה דרך המסחר בוול סטריט. הנהלת קבוצת דלק מעריכה כי המהלך יגדיל את חשיפת המשקיעים הזרים למניות החברה.

 

הנהלת החברה לישראלמקיימת  רוד שואו יחד עם הנהלת צים בקרב המשקיעים המוסדיים על מנת להסביר את הכדאיות שבהשקעת החברה בתוכנית ההבראה לצים. זאת לקראת אסיפת בעלי מניות שתתקיים בראשון לנובמבר בה יתבקשו בעלי המניות לאשר את המהלך.
בטל שלח
    לכל התגובות
    x