$
בורסת ת"א

בלעדי: טל רז במכתב לעובדים: "חשוב לי מאוד לא לאכזב אתכם"

רז, שנכנס אתמול לתפקידו כמנכ"ל כלל פיננסים, שיגר לעובדיו מסר: "אינני יכול שלא לומר שאין בליבי דאגה מגודל המשימה"

הדר רז 10:5922.09.09

ביומו הראשון של טל רז כמנכ"ל בית ההשקעות כלל פיננסים, הוא בחר לכתוב לעובדי החברה איגרת בה הוא מפרט את החזון שלו והוקרת התודה למנכ"ל הפורש, שוקי אברמוביץ'.

 

"אני מקבל לידי חברה שהחיבור לעוצמה, חרות על דגלה ומוקיר בחום את העשייה והמסירות של חברי וקודמי, שוקי אברמוביץ. אינני יכול שלא לומר שאין בליבי מידה של דאגה מגודל המשימה והאחריות שאני לוקח על עצמי בעידן זה של שווקים סוערים ועליית מדרגה ברמות התחרות והרגולציה. אך מעל הכול, חשוב לי שלא לאכזב אתכם", כתב לעובדיו.

 

עוד נכתב באגרת: "אני בטוח שלעיתים אקבל החלטות שלא מיד תהיינה ברורות, חשוב לי להתחייב לכם מראש, שמאחורי כל החלטה יעמדו האמונה שלי בדרך, הערכים שלי והניסיון שלי. לעיתים אטעה, גם מנכ"לים טועים, ולכן בקשתי אליכם היא כי לא תהססו לפנות אלי בכל עניין. אני יודע לקבל ולהעריך ביקורת - ליבי וראשי יהיו קשובים אליכם".

 

במסגרת החזון שלו הוא כתב כי הוא מעוניין ש"שכל אחד מאיתנו יבוא לעבוד בבוקר, עם חדוות עשייה, רצון לנצח ושיאמר בגאווה שהוא עובד בכלל פיננסים - כי כך נבנית עוצמה". רז פנה אל העובדים כמי שמתחרה בטריאתלון וכתב כי "כאשר אנו נחצה את הקו יחד אין לי ספק שנחוש כולנו סיפוק וגאווה רבה". בסיומה של האיגרת מברך רז את העובדים בשנה טובה וחותם כ"רץ למרחקים ארוכים ומחויב לעוצמה".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x