$
בורסת ת"א

עסקה בתוך הקבוצה: ביטוח ישיר מוכרת את ישיר בית השקעות לישיר איי.די.איי

זאת בתמורה ל-78.4 מיליון שקל. המהלך מתבצע כחלק מרה-ארגון בקבוצה וככל הנראה לצורך הערכות למיזוג בית ההשקעות עם בית ההשקעות מיטב

רחלי בינדמן והדר רז 14:0027.07.09

ביטוח ישיר - השקעות פיננסיות הודיעה היום כי דירקטוריון החברה אישר עסקה למכירת אחזקותיה בבית ההשקעות "ישיר בית השקעות" לחברת הבת ישיר איי.די.איי אחזקות כחלק מהליך רה ארגון שמבצעת החברה. המכירה מתבצעת בתמורה ל-78.4 מיליון שקל ונקבעה בהתאם להערכת שווי חיצונית שנעשתה לבית

ההשקעות על ידי יצחק סוארי.

 

ישיר בית השקעות בניהולו של גיורא סרצ'נסקי מנהל מגעים עם בית ההשקעות מיטב למיזוג בין השניים, זאת לאחר שמיטב השלימו את המיזוג עם גאון. היקף הנכסים בבית ההשקעות הוא כ-10 מיליארד שקל, כאשר 6.9 מיליארד מנוהלים בקופות הגמל, 1.7 מיליארד שקל בקרנות הנאמנות ו-1.7 מיליארד שקל בניהול תיקים.

 

התמורה בגין העסקה תשולם על ידי ישיר איי.די.איי באמצעות הלוואה שתוענק לה על ידי ביטוח ישיר השקעות פיננסיות. הלוואה נושאת ריבית בשיעור של 4% והצמדה למדד המחירים לצרכן, ותיפרע בתום 3 שנים ממועד העמדתה.

 

ישיר איי.די.איי צפויה לפרסם בימים הקרובים זימון לאסיפת בעלי מניות לאישור העסקה. הזימון יכלול דיווח מפורט בגין פרטי העסקה וכן את הערכת השווי לישיר בית השקעות.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x