$
שווקי חו"ל

שבוע לפני הנפקה של 1.2 מיליון דולר: אטיוניטי דיווחה על הפסד של 593 אלף דולר

ההפסד גדל ב-7% בהשוואה לרבעון המקביל למרות צניחה של 32% בהכנסות בזכות מהלך של הקטנת ההוצאות

תומר קורנפלד 12:0727.04.09

"למרות תקופה קשה בשוק ההון, עמדנו ביעד שהצבנו לעצמנו - רווחיות תפעולית ברבעון הראשון של 2009" כך אמר שמעון אלון, יו"ר ומנכ"ל אטיוניטי עם פרסום התוצאות הכספיות של החברה לרבעון הראשון של 2009.

 

חברת אטיוניטי עוסקת בפיתוח מוצרי תוכנה ארגונית לשילוב בין מערכות מידע

שונות בזמן אמת והיא נמצאת בתהליך מתקדם של הנפקת זכויות שבמהלכו החברה מקווה לגייס 1.2 מיליון דולר, אשר יתווספו לקופת המזומנים של החברה המכילה 800 אלף דולר. הנפקת הזכויות צפויה להתבצע בתוך שבוע שבמהלכה אלון התחייב להשתתף בהנפקה ולהזרים לחברה 360 אלף דולר.

 

מהלך גיוס ההון נועד לאפשר לחברה לדחות תשלומים לבעלי אג"ח פרטיים ולקרן פלנוס בהיקף של 4 מיליון דולר ולתת לחברה אוויר לנשימה להמשך פעילותה בשנה הקרובה שבה היא צופה לעבור לרווחיות על בסיס Non-GAAP למרות המיתון בעולם.

 

כחלק מהצהרת הכוונות של החברה, מזה מספר רבעונים מבצעת אטיוניטי מהלך של הקטנת ההוצאות כדי להתמודד עם תנאי השוק. עם זאת, החברה מתקשה לייצר הכנסות וברבעון הראשון צנחו המכירות ב-32% ל-2.2 מיליון דולר. למרות הירידה בהכנסות, הפסדי החברה עלו ב-7% בלבד והסתכמו ב-593 אלף דולר.

 

שלא על פי כללי החשבונאות המקובלים, מציגה אטיוניטי ברבעון הראשון רווח תפעולי חיובי (Non-GAAP) של 80 אלף דולר בהשוואה ל-39 אלף דולר ברבעון המקביל.

 

אטיוניטי נסחרת בבורסת הבנאסד"ק לפי שווי של 2.3 מיליון דולר. בשנה החולפת איבדה מניית החברה 66% משוויה.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x