$
המלצות ואזהרות

סרגון מפרסמת אזהרות הכנסות ורווח לרבעון הראשון

ספקית פתרונות התקשורת האלחוטית מעריכה שהכנסותיה ברבעון הראשון יסתכמו ב-43-45 מיליון דולר בלבד בהשוואה לתחזיות האנליסטים שצפו לחברה הכנסות של 55 מיליון דולר

תומר קורנפלד 15:2730.03.09
חברת סרגון פותחת את שנת 2009 ברגל שמאל ומפרסמת תוצאות מקדמיות לרבעון הראשון מתחת לציפיות האנליסטים. סרגון אינה מחויבת לפרסם תוצאות מקדמיות לרבעון הראשון מאחר ולא סיפקה תחזית רשמית לרבעון, אך ביצעה כן מכיוון שהתוצאות הכספיות של סרגון הן נמוכות מציפיות האנליסטים.

 

חברת
סרגון המספקת פתרונות תקשורת בקצבים גבוהים לרשתות אלחוטיות (backhaul) מעריכה שהכנסותיה ברבעון הראשון של השנה יעמדו בטווח של 43-45 מיליון דולר בלבד, בעוד האנליסטים הסוקרים את החברה העריכו שהכנסותיה יעמדו על 55 מיליון דולר. עבור סרגון, מדובר בירידה של 20%-25% בהכנסות בהשוואה לרבעון הרביעי של השנה.

 

בשורה התחתונה מעריכה סרגון, שאת הרבעון הראשון תסיים עם רווח נקי מתואם (Non-GAAP) של 0.8-1.5 מיליון דולר שהם 2-4 סנט למניה. הערכות האנליסטים הסוקרים את החברה הצביעו על כך שהרווח המתואם יעמוד על 8 סנט למניה.

 

נשיא מנכ"ל סרגון: "קיימת מגמה של התקדמות פרויקטים להרחבת רשתות backhaul אלחוטיות בקצבים גבוהים, אך תהליך המכירה התארך. אנחנו רואים, שלוחות זמנים אשר תוכננו לפרויקטים חדשים, כמו גם קבלת החלטות על רכישה מתארכות. כתוצאה מכך, קצב ההזמנות הואט באופן כללי בכל הקטגוריות והאזורים. החדשות החיוביות הן, שאנו רואים שיפור בביקוש בצפון אמריקה, שהחלה להראות סימני חולשה ברבעון הראשון של 2008".

 

חברת סרגון היא חברה דואלית שמניותיה נסחרות בבורסה בתל אביב ובנאסד"ק לפי שווי של 180 מיליון דולר. בשנה החולפת צנחה מניית החברה ב-48%.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x