• תפריט
בורסת ת"א

גיל דקל יזכה לשכר בעלות של 1.8 מיליון שקל בשנה

המנכ"ל החדש של אפריקה מגורים עשוי ליהנות משכר והטבות בשווי של 1.2 מיליון שקל בשנה בתוספת מענק של שישה חודשי שכר בכפוף ליעדים

גולן חזני 08:5015.09.08

אפריקה ישראל אישרה אתמול את הפרסום ב"כלכליסט" על מינויו של גיל דקל למנכ"ל החברה־בת אפריקה מגורים. דקל יחליף בתפקיד את יורם קרן, שיעבור לנהל את החברה הממוזגת של קרדן נדל"ן ודנקנר השקעות.

 

לב לבייב. אופציות למנכ"ל אפריקה מגורים לב לבייב. אופציות למנכ"ל אפריקה מגורים צילום: צביקה טישלר

עלות שכרו של דקל תהיה 1.2 מיליון שקל לשנה, כולל מכונית מקבוצת רישוי 6 והפרשות סוציאליות. אבל הבונוס הגדול הוא שכר של שישה חודשים כמענק עבור כל שנת עבודה, בכפוף לעמידה ביעדים, כך שעלות השכר השנתית יכולה להסתכם ב־1.8 מיליון שקל. נוסף על כך יקבל דקל אופציות ל־0.75% ממניות החברה.

 

דקל משמש כיום מנכ"ל החברה־בת של אפי אירופה (החברה־נכדה של אפריקה ישראל) בסרביה, ולמעשה משמש כמנכ"ל החברה המשותפת לאפריקה ישראל, תדהר וקבוצת אדאמוב־קירשנבאום בפרויקט המשותף שהן מקימות בבלגרד בהשקעה של 80 מיליון יורו.

 

סרביה היא כיום מוקד הפעילות של אפי אירופה, המנוהלת על ידי עופר לינצ'בסקי. לפני כן היה דקל שותף בצוות הניהול, הייזום וההקמה של פרויקטים שונים, בהם איירפורט סיטי בנתב"ג ופארק התעשייה ואזור הסחר החופשי שער הירדן.

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x