$
שווקי חו"ל

פילת מדיה: ירידה של 3.2% בהכנסות החציון ל-8.17 מיליון ליש"ט ומעבר להפסד נקי של 587 אלף ליש"ט

מייקל רוזנברג, נשיא החברה: "ההפסדים שנצברו ברבעון השני היו במסגרת הציפיות שלנו, ובהתאם לעבר, המחצית השניה של שנת הכספים תהיה חזקה יותר מהראשונה"

ענת ציפקין 11:3201.09.08
פילת מדיה, המספקת מערכות תוכנה לתעשיית הפרסום והתקשורת, פירסמה היום את תוצאותיה הכספיות לרבעון השני של 2008.

מהדוחות עולה כי החברה, הנסחרת בלונדון לפי שווי שוק של 12 מיליון ליש"ט (כ-22 מיליון דולר) רשמה ירידה של 3.2% בצבר הכנסותיה בחצי הראשון של השנה שהסתכמו ב-8.1

מיליון ליש"ט.

 

בנוסף, עברה החברה להפסד נקי של 587 אלף ליש"ט ברבעון, זאת לעומת רווח נקי של 170 אלף ליש"ט בתקופה המקבילה אשתקד. לדברי מייקל רוזנברג, נשיא פילת מדיה "ההפסדים שנצברו ברבעון השני היו במסגרת הציפיות שלנו, ובהתאם לעבר, המחצית השניה של שנת הכספים תהיה חזקה יותר מהראשונה. צבר ההזמנות שלנו חזק, זאת למרות שישנם מספר חוזים שהחתימה הסופית שלהם מתעכבת יותר מהצפוי".

 

לפיכך, צופים בפילת מדיה כי צבר ההכנסות של החציון השני של השנה יהיה גבוה יותר מההכנסות עליהם דיווחה החברה בחציון הראשון. ההכנסות של פילת מדיה ברבעון השני הסתכמו ב-4.6 מיליון ליש"ט, לעומת 3.9 מיליון ליש"ט בתקופה המקבילה אשתקד.

 

בעקבות הגידול בעלויות התפעול, דיווחה פילת מדיה בחציון החולף על הפסד תפעולי של 973 אלף ליש"ט, זאת לעומת רווח תפעולי של 201 אלף ליש"ט בתקופה המקבילה אשתקד. פילת מדיה נסחרת בבורסת לונדון מאז 2002 ומאז תחילת השנה איבדה מנייתה כ-50% מערכה.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x